Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim V-fit voit katlanır koşu bandı alınır mı? kullanıcı yorumları

  • 26 Eylül 2021
Bim V-fit voit katlanır koşu bandı alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünler kampanyasında Voit V-fit runmate katlanır akıllı koşu bandı 2499 TL fiyatla satılacak. Ürün internette en ucuz 3300 TL fiyatla satılıyor. Bim fiyatı çok iyi. Üründe 2 HP motor mevcut. Maksimum 12km/h hıza çıkabiliyor. Koşu bandının en önemli özelliği katlanır olması. Katlandığında 90 derece olarak ayakta durabiliyor. Bu sayesinde duvara yaslayıp çok az yer kaplamasını sağlıyorsunuz. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonunzdaki uygulamaya bağlayarak yaptığınız sporu takip edebilirsiniz. Ürünü peşin fiyatına 12 taksitle alabilmeniz çok iyi bir fırsat.

Ürün hakkında internet üzerinde kulanıcı yorumlarını bulamadık. Voit marka olması her konuda güvenebileceğiniz anlamına geliyor. Voit koşu bandı konusunda oldukça deneyimli bir firma. Eğer evde koşmak size sıkıcı gelmiyorsa düşünebilirsiniz. Size uyarım bu ürünler evde bir süre sonra bir köşeye atılabiliyor. Evinizin yakınında koşu yapacak bir yer varsa hiç düşünmeyin derim. Açık havada koşmak gibisi yok.

bim koşu bantı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Koşu bandı alırken çok, düşünün. Bir arkadaşım, “geniş olsun yoksa çok çamaşır asılmıyor” diyordu. Yok ya ben kullanırım falan dedim ama nafile. Ama illa alacaksanız böyle tam katlanabilir bir model alın ki, bazanın altına koabilesiniz. :=)))

BİR YORUM YAZ