Bimde 19 Ağustos 2022 Cuma günü satılacak ürünler

  • 12 Ağustos 2022
Bimde 19 Ağustos 2022 Cuma günü satılacak ürünler

Bim market aktüel ürünler kampanyası kapsamında 19 Ağustos 2022 tarihinde satışa sunulacak fırsatları aşağıdaki bim kataloğunda inceleyebilirsiniz. Bimde birçok farklı ürün uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Bim kampanya ürünleri 26 Ağustos 2022 tarihine kadar satılacak.

Kumtel beyaz cam ankastre set 3099 ₺ fiyatla bimde satılacak. Ürün internette de 4000 ₺ civarında satılan ürünün fiyatı oldukça iddialı. Bu seti tavsiye ediyorum artık eski sorunsuz ocakla gelmiyor. Fırındada zamanlayıcı mevcut. Davlumbaz kalitesi yeterli değil ama fiyatına göre güzel. Peşin fiyatına 9 taksitle alınabiliyor olmasıda büyük avantaj. Ankastre bakıyorsanız ve bütçeniz darsa kesinlikle bimde alınacak bir ürün.

Bim kanz oto koltuğu 2799 lira fiyatla sizi bekliyor. Birçok kişi bu fiyata oto koltuğumu olur diyecek ve 1000 liralık ürünlere yönelecektir. Bunu diyenlerin çoğunun elinde 10.000 liralık cep telefonu olduğuna eminim. Hayatınızın en önemli varlığı çocuğunuzun güvenliği için harcadığınız para gözünüze fazla gelmemeli. Bu oto koltuğu aslında Avrupada giriş seviyesi bir model. Ürün ilginç bir şekilde internette 1900 liraya satılıyor. Bim fiyat konusunda son dönemlerde ciddi imaj kaybediyor. Bu ürünün aktüel ürünlerde bu fiyatla yeralması hiç hoş değil.

Kanz park yatak bimde 1299 ₺ fiyatla satılacak. Bu ürün internette 1500 lira ve bim fiyatı uygun. Bim aktüelde rks elektrikli scooter 6000 lira fiyat etiketine sahip. Xiaomi vacuum mop pro plus akıllı temizlik robotu 6500 ₺ fiyata sahip. Bu üründe internette 6200 liraya satılıyor.

Bimde stanley yemek termosu 439 ₺ fiyatla satılacak. Yemek termosu çok kaliteli ve yiyecekleri saatlerce sıcak tutuyor. Ürünü bende kullanıyorum ve çok kullanışlı. 2 kase çorba alabilen ürün buram buram kalite kokuyor. Hani evladiyelik derlerye işte tamda böyle bir ürün. Piyasada 550 civarında satılan ürünün fiyatı çok iyi.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x