Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde bu Salı satılacak aktüel ürünler 29 Mart – 5 Nisan 2022

  • 27 Mart 2022
Bimde bu Salı satılacak aktüel ürünler 29 Mart – 5 Nisan 2022

Bim marketlerde Salı gününe özel aktüel ürünler ortaya çıktı. Bimde her Salı günü birçok üründe indirimli fiyatlar sizi bekliyor. Bim 29 Mart – 5 Nisan 2022 tarihleri arasında gıda ürünlerinde kampanya fiyatı sunuyor. Bakliyat çeşitlerinden kahvaltılıklara kadar klasik bim ürünleri mevcut. Maalesef fiyatlar çok ekonomik değil.

Bim pirinç bulgur mercimek nohut fiyatları 2022

Bim marketlerde en çok tercih edilen ürünlerin başında bakliyatlar geliyor. Özellikle efsane baldo pirinç gayet kaliteli. Pilavlarda birçok markaya göre daha iyi pişiyor ve tane tane oluyor. Pirinci özellikle bimde alıyorum. 2022 Mart ayına özel 5kg efsane baldo pirinç 62.90 TL’ye satılıyor. Daha ekonomik pirinçler var ama pilav için ben bunu tavsiye ederim.

Saban marka nohut 2.5kg 42.90 TL’ye satılacak. Ben market nohutlarının hiçbirini beğenmiyorum. Lezzet sıfır ve pişmiyor. Eğer bulabiliyorsanız Nevşehir bölgesine ait nohut deneyin. Nevşehir nohutu olarak sorarsanız bakliyatçılarda bulunabiliyor. Saban kırmızı mercimek 2.5kg 40.90 TL olarak satışa sunulmuş. Bu yıl yine rekor fiyatlarla satılan kırmızı mercimek bimde alınabilir. Lezzet olarak fena değil ben kullanıyorum.

Saban pilavlık bulgur yine 2.5kg pakette 20.90 TL’ye satılacak. Saban bulgur ortalama kalitede. Lezzet ortalama seviyede fiyatı piyasaya göre aynı sayılır. Eğer köyden bulgur gelmiyorsa en iyi seçeneklerden biri saban.

Bim dondurulmuş ürün fiyatları 2022

Bim market Salı kampanyasında kuru patlıcan dolma dondurulmuş 450gr 35.90 TL’ye satılacak. İçli köfte sahan 350gr 35.90 TL fiyatlarla sizi bekliyor. Dondurulmuş hiçbir gıdayı ben sevmiyorum. Özellikle marketlerde satılan dondurulmuş ürünlerde lezzet sıfır. Gidin taze taze yiyin. 350gr içli köfteye 36 lira yüksek bir rakam.

Bimde fıstıklı soğuk baklava 400gr 30 TL’ye satılacak. Baklvayı tavsiye ederim. Piyasada 150 liraya satılan baklvalar gibi lezzet beklemeyin ama fiyatına göre güzel bir ürün. Ekonomik soğuk baklava arayanlar deneyebilir. Fıstık oranı düşük, yağ kalitesi ortalama olan soğuk baklavayı tavsiye ederim.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x