Bimde Casper N220 bilgisayar incelemesi

  • 16 Kasım 2015
Bimde Casper N220 bilgisayar incelemesi

Bim marketlerde bu hafta 20 Kasım 2015 Cuma günü Casper 2 in 1 N220 bilgisayar 625 TL fiyatla satılacak. Klavyesi ve dokunmatik ekranı ile hem tablet hem de masaüstünde klavyeli bir bilgisayar şeklinde kullanılabilen üründe Windows 10 işletim sistemi mevcut. Günlük işler ve ofis işleri için yeterli performans sunabilen intel atom işlemcisinden güç alan bilgisayar 2gb ram 10.1″ ekran boyutuna sahip. 7000mah pil kapasitesine sahip üründe şarj sorunu yaşayabilirsiniz.

Biz bu tür ürünleri tavsiye etmiyoruz. Donanım olarak çok düşük özellikte, ofis uygulamarında saç baş yoldurabilir. Diğer yandan bu fiyata kaliteli bir ekran beklemeyin. Bu fiyata notebook alarak işini düzgün yapan bir bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Ürünün hafızası ayrı bir dert. 32gb alanın yarısı zaten işletim sistemi tarafından kullanılacak ve geriye kalan alanda ne kadar rahat edersiniz tartışılır.

Özetle bu ürünü tavsiye etmiyoruz, görünüşte ilgi çekici gelebilir ama kullanmaya başlayınca hata yaptığınızı anlayacaksınız.

casper-n220

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.