Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde gelecek hafta 28 Şubat – 6 Mart 2020 aktüel ürün katalogları

  • 13 Şubat 2020
Bimde gelecek hafta 28 Şubat – 6 Mart 2020 aktüel ürün katalogları

Bim market aktüel ürün kampanyaları sürüyor. Bim mağazalarında gelecek haftalarda 28 Şubat – 6 Mart 2020 tarihleri arasında satışta olacak ürünleri aşağıdaki kataloglarda inceleyebilirsiniz. Bim 28 Şubat haftasında daha önce yok satan çok özel ürünler bizi bekliyor.

İlk katalogda buhar kazanlı ütümüz 479 TL zamlı fiyatla satışta. Meizu M6T cep telefonu 799 TL fiyat etiketine sahip. Piyasada minimum 1100 TL’ye bulunabilecek telefonun fiyatı şahane yine yok satacaktır.

Birçok daire kapısında bulunan ayakkabılık modeli 189 TL fiyatla bim aktüel ürünlerde olacak. Modern çiçeklik sehpada çok orijinal bir ürün.

İkinci bim kataloğumuzdaki ürünlerde 6 Mart 2020 Cuma gününe kadar satılacak. Çekmeceli ekmeklik, mini kumtel fırın, arnica blender set, fakir el mikseri gibi ürünler mevcut.

Üçüncü kataloğumuzda birçok kişinin mağaza mağaza aradığı bulamadığı stanley termos 149 TL fiyata sahip olarak yeniden satılacak. Termos denince akla gelen en kaliteli ürünlerin başında Stanley modelleri gelir. İhtyacınız varsa mutlaka alın piyasada 200 TL altında bulamazsınız.

Kahve severler için Türk ve filtre kahve makineleri bimde Cuma günü satılacak. Kahve baharat öğütücü ağzının tadını bilenler için kullanılması gereken bir ürün. En iyi kahve yeni çekilmiş kahve çekirdekleri ile yapılandır unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ