Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde gelecek hafta 3 Nisan – 10 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu

  • 26 Mart 2020
Bimde gelecek hafta 3 Nisan – 10 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde aktüel ürün kampanyaları kapsamında gelecek hafta 3 Nisan – 10 Nisan 2020 tarihleri arasında satılacak fırsat ürünlerini aşağıdaki bim kataloğunda inceleyebilirsiniz. Bimde dijitsu 32″ hd televizyon 749 TL’ye satılacak. Mutfak ve küçük mekanlar fiyatına göre iyi bir ürün.

Decolove marka 3’lü dekoratif raf seti modern görünümü ile evinize farklı bir hava katacak. 129 TL fiyatla iyi bir ürün.

Nostalji severler için iki farklı modelde radyolarımız, kablosuz kulaklık, katlanır ve şişme yatak , tefal tava, vakumlu sefer tası gibi birçok ürünü bimde uygun fiyatla alabilirsiniz.

2 usb çıkışlı duvar şarjı konusunda bir uyarımız olacak. Değerli takipçiler ucuz kalitesiz şarj cihazlar telefonunuzun sağlığı ve ev güvenliği için ciddi sorunlar oluşturur. Birçok kişi bu tip ucuz ürünlere telefonlarını bağlıyor. Bu ürünler düzenli akım veremedikleri için telefon piline büyük ölçüde zarar veriyor. Li-ion pil patlamalarının en büyük nedeni kalitesiz şarj cihazları. Şarj cihazı yanında kabloda önemli. Zaten farkediyorsunuzdur kalitesiz ürünlerle telefonunuzun şarjı çok yavaş olur.

Güvenlik ve telefon pil sağlığınız için kesinlikle orijinal şarj cihazı veya aukey, anker gibi kaliteli ürünleri tercih edin.

Bim markette 10 Nisan 2020 tarihine kadar satılacak ürünlerin yeraldığı ikinci kataloğumuzda dijital halı, hurç, baza altı kutu, ayakkabılar, pijama takımı ve oyuncaklarda kampanya fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ