Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde gelecek hafta 6 Mart – 13 Mart 2020 aktüel ürünler kataloğu

  • 25 Şubat 2020
Bimde gelecek hafta 6 Mart – 13 Mart 2020 aktüel ürünler kataloğu

Bim marketlerde gelecek hafta 6 Mart – 13 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olacak fırsatları aşağıdaki bim kataloğunda inceleyebilirsiniz. Bimde Huawei Y5 cep telefonu 899 TL, Lg K11 cep telefonu 879 TL fiyatlarla satılacak. Y5 modeli fiyatına göre güzel telefon. Telefonun piyasa fiyatı bu civarda, en düşük trendyol sitesinde 870 TL.

Dijitsu marka televizyon 749 TL fiyatla ekonomik bir tv.

Airpods 2.nesil kulaklık 849 TL fiyatla satılacak. Bence çok iyi bir ürün. Öncelikle bu ürün bir tarz aracı. Nasıl pahalı saat ve kulaklıklar kullanılıyorsa airpods artık birçok kişi için bir aksesuar oldu. Teknik olarak cep telefonu ile görüşme yapmak istiyorsanız en düzgün çalışan kablosuz kulaklık airpods. Ses iletimi konusunda rakipsiz.

Miairbuds kulaklık 120 TL’ye uygun fiyatlı bir ürün. Bu üründen kaliteli görüşme ve sorunsuzluk elbette beklemeyin. 200 TL’ye kadar kulaklıklar içinde en iyisi Xiaomi airbuds.

İkinci bim kataloğumuz bebek beşiği, dolap, kaydırak, sallanan at, oyunlar gibi çocuklu ailelerin ihtiyacı birçok ürünü içeriyor.

Bebekli aileler için Pierre cardin port bebe, ana kucağı, bakım çantası, bebek yatağı, giyim ürünleri gibi onlarca bebek ürününde indirimli fiyatlar sizi bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ