Bimde Hometech Alfa 110A dizüstü bilgisayar alınır mı?

  • 08 Temmuz 2018
Bimde Hometech Alfa 110A dizüstü bilgisayar alınır mı?

Bim marketlerde 599 TL fiyatla satılacak Hometech Alfa 110A dizüstü bilgisayar hakkında kullanıcı yorumlarını ve tavsiyeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Atom işlemcili Alfa 110A bilgisayar son derece düşük performansa sahip bir bilgisayar. İnternette sörf yaparken, youtube full hd video izlerken bile kasan bir model. Bunun nedeni işlemcinin çok zayıf olması. Normal video izlerken sorun yok. Basit ofis işlemlerinde bile sıkıntılı olabiliyor.

Hometech bilgisayar kullanıcıları tarafından malzeme kalitesi ile ilgilide çok sayıda şikayet var. Kasanın çatlaması, klavye tuş düşmesi bunlardan bazıları.

Hometech Alfa için yapılabilecek tek olumlu yorum ekran konusunda olur. Ekranı Full HD ve fiyatının çok üzerinde bir kaliteye sahip. Film, dizi izlemek için son derece yeterli.

Özetle bu bilgisayarı video izleme amaçlı almak isteyenler alabilir, bunun yanında basit bilgisayar işlemleri için kullanılabilir. Bunun dışında sorunlu ve çok yavaş bir model tavsiye etmiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. AY dedi ki:

    27 Temmuz 2018 de gelecek ürün 599 tl olacak BİMde ancak şuanda N11de mobile özel 490 tl + 22 tl haftasonu çeki indirimi+ alışverişi 500 e tamamlayarak qnbfinans 25 tl parapuanla beraber BİMe göre 156 tl avantajın yanısıra+ cuma sabahın köründe ürün bekleme yarışı+ ürünün 1 tane gelmesi ve sizden önce gece sabahlamış ve size ben daha önce geldim diyen birkaç suriyeli… :) (suriyeli daha önceki diğer takipçilerden alıntı) ancak ürün yorumları 5 üzerinden 18 takipçinin 4,5 teknoloji ile aram çok süper değildir ancak ürün fena puan almamış… saygılarla

  2. Anonim dedi ki:

    Ürün offis exel world kurulu değil ne yapabiliriz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.