Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde Kumtel yağlı radyatör alınır mı? kullanıcı yorumları

 • 27 Ekim 2020
Bimde Kumtel yağlı radyatör alınır mı? kullanıcı yorumları

Bim aktüel ürünler kampanyasında Kumtel yağlı radyatör 299 TL fiyatla satılacak. Ürün piyasada satılmıyor. Muadilleri 9 dilim radyatörler 450 TL civarında satılıyor. Bim fiyatı gayet iyi peki ürün hakkında kullanıcılar ne düşünüyor?

Öncelikle bu tip yağlı radyatörler çok fazla yanlış tercihle alınıyor ve kullanılamıyor. Bu ürünler ani ısıtıcı değil. Tek parça kalorifer peteği gibi düşünün. Uzun süreli ek ısıtma için kullanılabilir. Çocuk bebek yıkarken ortamı ısıtayım, hızlı biçimde küçük mekanları ısıtayım istiyorsanız fanlı ısıtıcılara bakın.

Radyatörümüz 1 saatte 2KW/s elektrik tüketiyor. Yani saatte 1 TL gibi elektrik tüketiyor. Eco ayarda aylık 40-50 TL gibi elektrik tüketimi oluyor. Bu tamamen yalıtımlı bir evde ve dış sıcaklığın 10 derece olduğu bir bölgede. Yalıtımsız ev, büyük oda, soğuk iklim gibi şartlarta kesinlikle tavsiye etmem. Bu durumlarda elektrik tüketimi oldukça yükseliyor. Tüketim klimanın ısıtma özelliği ile aynı.

Ürünün en önemli artısı yangın tehlikesi oluşturmaması. Yani çocuklu ortamda risk teşkil etmiyor. Diğer ısıtıcılara göre elektrik tüketimi daha makul. Hemen soğumaması sayesinde daha etkin bir ısıtma sunuyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Emre203 dedi ki:

  Kumtele hiç deginmeden beş yıl önceki araştırmalarım sonucu bu işte en iyi markanın en pahali modelinin bir altını alıp kullandım.birincisi ağır bir alet.ikincisi koku yapıyor üçüncüsü de burada belirtildiği gibi etkisi bir iki saat sonra hissediliyor ve maliyet etkin degil

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emre203 yorumun içi teşekkürler çok faydalı olacaktır.

 3. Dilek dedi ki:

  Nesrin hanım Vatan Bilgisayarın sektör bilgisine ihtiyacım var. bilgi verirmisiniz.

 4. Anonim dedi ki:

  Elektrikli ısıtıcı kullanmaktaki amaciniz nedir? Uzun sureli bir isitmami? Kısa süreli bir ısıtmamı?
  Eğer uzun süreli b

 5. Anonim dedi ki:

  4 m2 acik Balkonu kis bahcesi gibi kapamistim. Bimden 8 dilim kumtel yagli radyator aldim, subat ayindayiz hala cocukla birlikte hic usumeden oturabiliyoruz. Cok guzel isitiyor. Kaliteli bir urun. Fiyat performans cok iyi. Tek dezavantaj tum bu tip radyatorlerde oldugu gibi elektirig cok tuketiyor.. radyatoru kullandigimdan beri elektrik faturasi 100 tl artti

 6. Anonim dedi ki:

  Sayın anonim koku yapmıyor mu yağlı radyator

BİR YORUM YAZ