Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde Salı günü ne var? 26 Nisan 2022 katalog

  • 19 Nisan 2022
Bimde Salı günü ne var? 26 Nisan 2022 katalog

Bim market Salı gününe özel aktüel ürünler kampanyasında gelecek hafta 26 Nisan 2022 tarihinde satılacak fırsat ürünlerini aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Bimde Salı günü lezzetini tamamlayın sofranızı taçlandırın sloganıyla kahvaltılık ürünlerde indirimli fiyatlar sizi bekliyor.

Dost topak tuzsuz tereyağ, kerem labne peynir, kaymak, reçel çeşitleri, zeytinler ve çeşitli kahvaltılık ürünlerde indirimleri kaçırmayın!

Bim agu baby bebek bezi nasıl? güncel fiyatlar

Bim marketlerde agu baby bebek bezlerinin paketi 100 TL’ye satılacak. 4-5-6 numara bezlerin adet fiyatlaryı sırasıyla 1 TL, 1.22 TL ve 1.43 TL. Agu baby bebek malzemeleri üreten bir markanın adıyken şimdide bezlerle karşımıza çıkıyor. Agu baby bebek bezi üreticisi Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. adlı firmadır. Firmanın ürün kalitesi ortalama seviyede. Piyasaya yeni giren bir bez olduğu için yeterince kullanıcı yorumu yok. Bim tarafından temin edildiği için kalite sorunları olma ihtimali düşük.

Agu baby kullananlar bu yazının yorum kısmına sızdırma, bez kalınlığı, konfor gibi hususlarda deneyimlerini yazarlarsa çok faydalı olacaktır.

5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x