Kampanya ve İndirim Haberleri

Bimde stanley yeşil termos 1.3 litre 149 TL inceleme ve yorumlar

  Bimde stanley yeşil termos 1.3 litre 149 TL inceleme ve yorumlar

  Bim marketlerde Stanley marka efsane termos piyasanın yarı fiyatına 149 TL fiyatla satılacak. Ürünün internet fiyatı 320 TL civarında. Bimde 12 Nisan 2019 Cuma günü satılacak ve büyük ihtimalle dakikalar içinde bitecek.

  Stanley, termos ürünleri ile tanınan dünyanın en kaliteli ürünlerini üreten bir firma. Bu termoslar ömürlük oluyor. Bana ait babamdan kalan 20 yıllık stanley termoslarım var. Boyası bile yıllara meydan okumuş durumda. Bu termoslar inanılmaz derecede ısı yalıtımlı. 90 derecelik su 8 saat sonunda 72 dereceye düşüyor. 3 günlük yolculuk sonunda bagajda unuttuğum sıcak suyum halen sıcaktı. Özetle sıcak suyunuz 24 saatte bile sıcak kalıyor.

  Soğuk içecekler için harika bir termos. Soğuk suyu koyun 3-4 gün soğuk kalır abartısız. Yolculuklarda çok işe yarıyor. Diğer termoslar gibi en küçük darbede zarar görmüyor. 1. kattan aşağı atın yine kırılmaz hatta ezilmez. Nereden biliyorum oğlum balkondan aşağı attı boya kalkması dışında bir şey olmadı. Bende büyük ihtimalle çocuklarıma bırakacağım. Evladiyelik ifadesini tamamen hakeden bir ürün.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Efsane dedi ki:

   He canım. Termos yok 320 liraymış ta 150 liraya efsaneymiş te. Kek lendik bizde.
   BAkın ben mağaza açtım. Su içtiğim Efsane çay bardaklarının tanesi sadece 500 lira. Bu fiyata kaçmaz.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Cuma günü mağaza önlerinde kavgalar yapıldı, millet koşarak bu termosu almaya çalıştı. Her mağazaya 2 adet geldiği için bende dahil çoğu kişi alamadı.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.