Bluelight su ısıtıcı alınır mı?

  • 21 Temmuz 2014
Bluelight su ısıtıcı alınır mı?

Bluelight bim aktüel ürünler satılan elektrikli ev aletlerinde kullanılan firmaya özel ürünlerin markası. Fason olarak çeşitli firmlara üretilen ürünlerde kullanılan Bluelight markası sadece bimde satılan ürünlerde kullanılıyor. Kalite olarak ortalama düzeyde olan Bluelight ürünlerinin  son yıllarda giderecek fiyatları yükseliyor.

Bimde bu hafta 25 Temmuz cuma günü Bluelight marka su ısıtıcısı 45 TL fiyatla satışta olacak. Peki bu su ısıtıcı alınır mı?

Su ısıtıcılarında ilk aranması gereken özellik olan gizli reziztans ve çelik iç hazne bu üründe mevcut. Malzeme kalitesi olarak vasat olan ürün 2 yıl garantili.  Piyasada aynı fiyat seviyesinde çok daha iyi ürünler mevcut. Örneğin Sinbo SK-7318 cam hazneli ve kaliteli bir ürün 45 TL fiyatla sanal mağazalardan alınabilir. Özellikle Sinbonun bu fiyat aralığında çok güzel ürünleri mevcut. Bim mağazasına girip ürünü almak istiyorsanız bu ürün alınır ama alternatif ürünleri görmeden karar vermeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. salih uzundağ dedi ki:

    BİM marketlerden aldığım çay seti çalışmıyor. hafta içi aramam gereken telefona ulaşamıyorum. ne yapmam lazım. 5378855658 telefona lütfen bildirin.

BİR YORUM YAZ