Bimeks %18 Bipara hediye kampanyası

  • 30 Aralık 2014
Bimeks %18 Bipara hediye kampanyası

Bimeks ve Electro world mağazalarında yılbaşına özel kampanyada tüm ürünlerde %18 Kdv oranında hediye Bipara kampanyası başladı. Yapacağınız alışverişlerde hediye paralarınız Bipara hesabınıza yüklenecektir.

BiPara’ya üye değilseniz, Bipara avantajından web alışverişlerinde yararlanmak için, bimeks.com.tr üyelerinin bir işlem yapmasına gerek yoktur. Ancak, bipara’nızı mağazalarımızdan birinde kullanmak isterseniz; bimeks.com.tr’deki kişisel bilgilerinize cep telefonunu numara bilgilerinizi de eklemeniz gerekmektedir. Bu işlem alışveriş esnasında mağazada yapılamamaktadır. Kayıtlı olmayan müşterilerimizin ise Bimeks mağazasından yapacakları ilk alışverişte ödeme yaptıkları kasaya, E-posta adresini ve cep telefonu bilgilerini kasada kaydettirmeleri gerekmektedir. Sonraki alışverişlerinizde ödemeyi yaptığınız Bimeks personelini ikaz ederek, kayıtlı müşteri olduğunuzu ve alışverişinizi kayıtlı hesabınızla yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Bimeks, “Yılın Son Büyük Kampanyası” tüm Bimeks ve Electro World mağazalarında geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Bipara üyeliği aktif hale getirilmeli, üyelik için TC kimlik no, cep telefonu ve e-mail bilgileri doğru olarak verilmedir. Kazanılan Bipara ile ilgili tüm bilgiler cep telefonunuza gelecektir. Kazanılan Bipara ertesi gün kullanılabilir. Aralık ayında hak edilen Bipara 30.06.2015 tarihine kadar kullanılabilir. Bipara Web’e özel ibareli ve Outlet ürünlerde geçerli değidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.