Bimeks kdv hediye kampanyası

  • 04 Kasım 2016
Bimeks kdv hediye kampanyası

Bimeks mağazalarından yapacağınız alışverişlerde KDV oranında hediye bi para fırsatı sizleri bekliyor. Alacağınız ürünün kdv tutarı kadar hediye bi para üyeliğinize iade edilecektir.

Yüzlerce farklı markaya ait binlerce ürünü uygun fiyatlarla satışını yapan Türkiye’nin ilk teknoloji marketler zinciri Bimeks, hafta sonuna özel “KDV kadar Bi Para Hediye” ediyor. 3-7 Kasım 2016 tarihleri arasında geçeri olacak kampanya kapsamında almış olduğunuz ürünün KDV si kadar BiPara Hediye edilecektir.

Bipara kampanyasından yararlanabilmek için Bipara üyeliği aktif hale getirilmeli, üyelik için TC kimlik no, cep telefonu ve e-mail bilgileri doğru olarak verilmelidir. Bipara kullanımı için cep telefonunuza gelecek şifreyi kasada ibraz etmeniz gerekmektedir. Bipara ile yapılacak alışverişlerde, kullanılan bipara fatura tutarının %60’ını geçemez. 500 TL altındaki faturaların bedelinin tamamı Bipara ile ödenebilir. Kasım ayında hak edilen Bipara 30.06.2017 tarihine kadar geçerlidir. Bipara kampanyası, lansman, outlet, seri sonu ve Bosch, Siemens, Profilo, Grundig markalı ürünlerde ve bimeks.com.tr’den yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.