Bimeks öğrenci ve öğretmenlere özel Apple kampanyası

  • 27 Ağustos 2015
Bimeks öğrenci ve öğretmenlere özel Apple kampanyası

Bimeks kampanya ve indirimleri sürüyor. Bimeks şimdi tüm öğrenci ve öğretmenlere özel kampanya kapsamında Apple ürünlerinde çok özel paracık fırsatı sunuyor. İpadlerde %10 paracık, Mac bilgisayarlarda %15 hediye paracık fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik Hopi’liler kazandıkları Paracık’ları Bimeks’teki alışverişlerinde 2 kat değerli harcayabiliyor.

Alışverişin yeni icadı Hopi, Bimeks’te geçerli Apple kampanyasıyla okula dönmeye hazırlanan öğretmen ve öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Hopi’nin Apple kampanyası kapsamında Bimeks’ten iPad ve Macbook alanlar Paracık’ların sahibi oluyor. Öğretmen ve öğrenci kimliği gösterilerek yapılan alışverişlerde iPad alanlar değerinin yüzde 10’u, Macbook alanlar değerinin yüzde 15’i kadar Paracık kazanıyor. Hopi’nin Bimeks’te geçerli Apple kampanyası 17 Ekim 2015’e kadar devam ediyor.

Bimeks’te 50 Paracık 100 TL oluyor
iPad ve Macbook alışverişlerinde Paracık kazanan Hopi’li öğretmen ve öğrenciler, Bimeks’te Paracık’larını 2 kat değerli harcayabiliyor. 100 ile 299 TL arasındaki alışverişlerde 10 Paracık, 300 ile 599 TL arasındaki alışverişlerde 25 Paracık, 600 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 Paracık 2 kat değerli kullanılıyor. Paracık’ların 2 kat değerli harcanabildiği kampanya 30 Eylül 2015’e kadar devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.