Bimeks toplu fiyasko indirimleri 23-25 Ekim 2015

  • 22 Ekim 2015
Bimeks toplu fiyasko indirimleri 23-25 Ekim 2015

Site olarak tüketiciyi aptal yerine koyan firmalardan nefret ediyoruz. Devir artık teknoloji devri. Birkaç tıkla bir ürünün fiyatını yüzlerce firmada araştırabiliyoruz. Bimeksin toplu indirim kampanyasını haftalardır eleştiriyoruz lakin işler iyice kötüye gidip fiyasko halini aldı.

Eski indirim kampanyalarında fiyatlar piyasa fiyatında seyrederdi şimdi indirim diye ilan ettikleri ürünler piyasanın da üzerinde fiyatlarla satılıyor. Örneğin bu hafta satılacak Philips 32PFK4100 televizyonun 1099 TL fiyatı çizilip 999 TL ile indirime girmiş. Buraya kadar her şey güzel ama Teknosa internet sitesinde ürün şuan 899 TL’ye satılıyor. Yorum sizin değerli takipçiler!

Biz yinede görevimizi yapıp Toplu fiyasko indirim kataloğunu verelim.

bimeks-katalog

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    İlgili bakanlıkta bu konu ile doğrudan birim oluşturulmalı.ürünün gerçekten indirimli olup olmadığı tespit edilip aksi halde çok ciddi cezalar uygulanmalı.firmanın mali kaç liraya temin ettiği tespit edilip indirim yoksa yada doğru oranda değil ise teşhir edilmeli. Media markt ta vatan da teknosa da çok nadir görüyorum ben adam gibi indirimi.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.