Bimeks’de öğretmenler gününe özel %24 indirim kampanyası

  • 24 Kasım 2011
Bimeks’de öğretmenler gününe özel %24 indirim kampanyası

Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik ediyoruz.24 Kasım yani bugüne özel Bimeks mağazalarında HP Notebook, Netbook ve Masaüstü Bilgisayarlarda %24 İndirim kampanyası sizleri bekliyor.Kampanya tüm müşteriler için geçerlidir.

24 – 27 Kasım 2011 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada %24 indirim sadece HP notebook, HP netbook ve HP masaüstü bilgisayarları kapsamaktadır.

Her dönem uyguladığı iyi fiyat garantisi kapsamında tüketicinin teknoloji alışverişlerinde uğramadan geçmediği Bimeks mağazaları her alışverişiniz de bedava uçuş mili kazanacağınız tek teknoloji marketi. Türkiye’de pek çok ilke öncülük etmiş Bimeks tüm öğretmenlerimizin öğretmenler Günü’nü bu kampanya ile kutluyor.

Teknolojinin ve ilklerin öncüsü Bimeks’te fırsatlar bitmiyor. Bimeks eli öpülesi öğretmenlerimize özel harika bir kampanyaya başlatıyor. Herkesin hayali HP marka notebook, netbook ve masaüstü bilgisayarlar Türkiye’nin 35 şehrinde 56 mağaza hizmet veren Bimeks’lerde %24 indirimli. 24 Kasım’a özel HP bilgisayarlarda %24 indirim kampanyası 24 Kasım Perşembe başlayacak ve 27 Kasım Pazar Günü akşamına kadar devam edecek.

Kullanım kolaylığı, güçlü servis ağı, şık tasarımı ve her ihtiyaca uygun çözümler sunan HP notebook, netbook ve PC’ler Bimeks’lerde 24 Kasım’a özel %24 indirimli. İhtiyacım olan teknoloji ürünü HP marka bilgisayar diyorsanız sizde Bimeks mağazalarına ve www.bimeks.com.tr internet adresine uğrayın karlı çıkın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ