Çağdaş market 15 TL Scotch Brite alımında sinema bileti hediye

  • 25 Mart 2017
Çağdaş market 15 TL Scotch Brite alımında sinema bileti hediye

Çağdaş marketlerden güzel bir kampanya haberimiz var. Çağdaş mağazalarından 15 TL ve üzerinde  Scotch Brite ürünü alarak Cinemaximum sinema salonlarında geçerli hediye biletinizi alabilirsiniz. Kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya 26 Mart 2017- 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Çağdaş Marketlerde tek fiş üzerinde 15 TL herhangi bir Scotch Brite ürünü alan herkes katılabilir.
Kampanya aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Tüketicilerin,bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması,eksik bilgi ve belge ibra etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Kampanya 15.000 adet Cinemaximum sinema bileti kuponu stokları ile sınırlıdır.
Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple ve Google Play store’dan indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığıyla yüklenmesi gerekmektedir.
Çek kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere Cinemaximum sinemalarında 30.06.2017 tarihine kadar geçerli olan ücretsiz sinema bileti kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir.
Sinema bileti,4DX,MPX,IMAX ve VIP salonlar ile Zorlu,Kanyon, İstinye Park,Akasya AVM ve Nişantaşı City’s de bulunan Cinemaximum solonları hariç bütün filmlerde haftanın 7 günü geçerlidir.
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 4 defa katılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.