Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour 100 TL harcamaya 20 TL opet yakıt hediye 7 Ocak – 3 Şubat 2019

 • 03 Ocak 2019
Carrefour 100 TL harcamaya 20 TL opet yakıt hediye 7 Ocak – 3 Şubat 2019

Carrefour marketlerden carrefour kart ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde Opet akaryakıt istasyonlarında geçerli 20 TL hediye yakıt fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 7 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, CARREFOURSA yazıp birer bosluk bırakıp cep telefonu numaralarını, plakalarını ve katılım kodunu sırasıyla yazarak 6738’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir.
Basarılı SMS katılımı sonucunda Opet tarafından 10 TL degerinde akaryakıt puan cep telefonu numarasına yüklenecektir. SMS ile basarılı kayıtlanan müşterilere, ilave 10 TL akaryakıt puan kazanabilmeleri için Opet mobil uygulamasında kullanabilecekler ikinci bir katılım kodu gönderilecektir.
Opet mobil uygulaması içinde bulunan CarrefourSA Kampanyası bölümündeki şifre giriş alanına kodu gren müşterilerin cep telefonlarına ilave 10 TL akaryakıt puan yüklenecektir.
Puanlar Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.
Puanların harcanabilmesi için cep telefonu aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir.
Kampanyaya SMS ve mobl kanaldan katılım için son gün 15 Şubat 2019’dur.
Kazanılan akaryakıt puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzer benzin veya motorin alışverişlerinde geçerlidir. Harcanmayan puanlar 28 Şubat 2019 tarihinde silinecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  zubizu uygulaması üzerinden katılım ile tek seferde 500 tl harcamaya 100 tl carrefour puan vermekte bu ikisi birleşip 500 e 120 tl olur değerlendirmek isteyenlere…

 2. Kampanyaci dedi ki:

  O kadar çok formalite var ki en iyisi hiç katılmamak

 3. Necdet dedi ki:

  Karfur – opet 20 tl puan vereceksiniz ayrıntıları okurken beynim yandı. Hepsini bıraktık 20 tl yi kullanabilmek için extra 150tl yakıt almak gerekiyormuş. Allah razı olsun

 4. AY dedi ki:

  carrefourdan 500 tllik ürün alışverişi yapmak bir nevi sepet alışverişidir… bu da 500 tllik sepette bence zaten 100 tl civarı hatta bazen daha da fazlası fırsat kaybı hatta zarardır o yüzden zubizu/carrefourun bu ay ki kampanyası bence ÇÖP…

 5. Hüseyin dedi ki:

  Böyle kampanya olmaz olsun.

 6. Hüseyin dedi ki:

  Mobilden katılım yaptım, 10 TL telefonuma yüklendi. Carrefour’Sa’dan 2.nci kod geldi. Mobilden İşlemi yapıp 10TL daha yüklendi. Bugün Opet’e gittim yüklediğim telefonda 20 TL Opet yetkilisi göremedi ve benzincide alamadım.20 TL havaya uçtu. Onun için böyle kampanya olmaz olsun diye yazdım. Bir daha mı CarfourSa’ya da kampanyaya da hayır.

 7. YAVUZ YILMAZ dedi ki:

  Opet çalışanları bilmezlik ayaklarıyla carrefoursaya destek olmaktadırlar.Opet ve carrefoursa kampanyalarına ben de veda ettim.

 8. Adaleyr3 dedi ki:

  Opet mı aman ha . 10 tl kullanayım dedim 3 sefer boşuna yakıt aldım.

 9. Anonim dedi ki:

  Kardeşim OPET mobil uygulamayı indireceksin. Sonra kayıtlı kartına o numarayi ekleyeceksin. Daha sonra OPET mobil uygulamada puanlar gözüküyor. 10+ 10 diye 10 lirayı hiçbir şart olmadan kullanabiliyorsun. Diğer 10 TL’yi 150 veya 170 liralık benzin alışverişine kullanıyorsun. Ben ne yapıyorum giriyorum opete. Diyorum kardeş bekle. Puanlara bakayım. Sonra doldur. Gidiyorum puan gozukuyorsa gelip doldur diyorum. Yoksa çekip gidiyorum. Banka kampanyalarindada bunu uyguluyorum. Diyorum bekleyin. Bakalım o pos varsa kartı cektikten, sonra doldur diyorum. Bazen var diyor sonra bakıyorum o istasyon kayıtlı değil diyorum iptal et.

BİR YORUM YAZ