Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour 2012 kurbanlık satışı ve fiyatlar

 • 09 Ekim 2012

2012 Kurban bayramı yaklaşıyor. Kurban hazırlıkları başladı. kurban bayramında zahmetsizce kurban vazifenizi yerine getirebilirsiniz. Her yıl başarılı kurban satışlarına imza atan Carrefour marketler 2012 Kurban bayramına özel kurban satışı ve uygun fiyatlarla kurbanlık satışına başlıyor.

2012 Carrefour kurbanlık fiyatları

Küçükbaş Karaman Kurban 670 TL

1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse 670 TL

Kurbanlıklarınızı www.carrefour.com.tr’den sipariş vererek, CarrefourSA hipermarketlerimizden veya CarrefourSA Expres Süpermarketlerimizden zahmetsizce teslim alabilirsiniz.

Bununla beraber İstanbul ve Bodrum  için Sen-al Market www.carrefourexpres.com’u tıklayarak ve 444 10 00 Alo CarrefourSA‘yı arayarak adresinize teslim kurban siparişi verebilirsiniz.

KURBANLIKLARIN ÖZELLİKLERİ
Mağazalarımızda canlı kurban satışlarımız haricinde 2  çeşit de  paketli kurban  satışımız mevcuttur.

* 1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse
*  Küçükbaş Karaman Kurban Paketi

   1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse:
280-320 Kg  canlı ağırlığındaki 2 yaşını geçmiş  kurbanlık vasfına sahip  dananın, kesilip, kemiksiz hale getirilmesinden sonra, kurban etleri  (Karaciğer, Böbrek, Yürek dahil)  1/7 oranında eşit hisselere ayrılarak, 19-22 kg ortalama ağırlıkta özel paket içinde teslim edilecektir

*İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Tekirdağ, Denizli, Eskişehir, Adapazarı illerindeki  hipermarket ve supermarketlerinde  satılmaktadır.

Küçükbaş Karaman Kurban Paketi: Kurbanlıklarımız İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yetiştirilen Akkaraman ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip kuzulardır.

Kurban koliniz yaklaşık olarak 19-22 kg (koli darası dahil) ağırlığa sahip olup koli içinde kesilen kurbanınızın; 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, muhtelif yağlar ve takım sakatatını  bulabilirsiniz.

Kurbanınınızın   sakatatlarından karın içi organları, paçaları ve kellesi hariç takım denilen akciğer, yürek, karaciğer bir ambalaj ile hazırladığımız koli içinde yer alacaktır.

*İstanbul, İzmit, Bursa, Tekirdağ, Denizli, Eskişehir, İzmir ve Adapazarı illerindeki hipermarket ve supermarketlerinde satılmaktadır.

Kurbanlıklarımız İslami usullere uygun şekilde kesildikten sonra ambalajlanmış olarak özel kolilerinde siparişi verdiğiniz mağazamızda ve seçtiğiniz zaman diliminde sizlere teslim edilecektir.

Paketli kurban kolileri ile birlikte Ülker Ducros baharat çeşirleri ve Sera Buzdolabı poşeti hediye edilecektir. Hediye ürünleri koli içinde bulabilirsiniz.

Kurban kolisi hediyeleri sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Kocaeli, Tekirdağ hipermarket ve supermarketlerinde, Adapazarı ve Eskişehir CarrefourSA Hipermarketlerinde vede Zonguldak CarrefourSA Expres süpermarketlerinde verilmektedir.

KURBAN KOLİSİ TESLİMAT BİLGİLERİ

Kurbanlarınızı sadece sipariş verdiğiniz mağazalardan, online alım için internetten siparişi veren (veya vekalet sahibi olarak belirtilen) kişinin kimlik kartı ibrazı ile alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Teslim alacak kişi: Kurban Online alım için internetten siparişi veren kişi adına veya formda belirtilecek bir başka isim adına “koliyi teslim alacak kişi” olarak farklı olabilir, bu nedenle alım sırasında kimlik gösterilmesi zorunludur.

Kesim sonrası Mağaza’dan Kurban Kolisi Teslim alımı için uygun gün ve saatler.

Koli Teslimatı

Gün

Saat Bilgisi

1. gün25.10.2012Sadece kesim yapılmaktadır. Teslimatımız bulunmamaktadır
2. gün26.10.2012Saat 14:00 – 20:00 arası * teslim alınabilir
3. gün27.10.2012Saat 10:00 – 20:00 arası * teslim alınabilir
4. gün28.10.2012Saat 10:00 – 20:00 arası * teslim alınabilir

*Alış Saat Aralıkları: Ürün teslimatları siparişin verildiği mağazadan

 • 26/10/2012 günü saat 14:00 ile 20:00
 • 27/10/2012 ve  28/10/2012 günlerinde 10:00 ile 20:00 saatleri arası teslim alınabilir.

*10:00 – 11:00, 11:00 – 12:00, 12:00 – 13:00, 13:00-14:00, 14:00 – 15:00, 16:00 – 17:00, 18:00 – 19:00, 20:00

Önemli Hatırlatma: Kurbanlarını yukarıda bildirilen gün ve saatlerde zamanında teslim almayan müşterilerimizin kurbanlıkları CarrefourSA üzerinden Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na ve Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne müşterilerimiz adına gönderilecek ve kendilerine telefon ile bilgi verilerek gerekli evraklar ayrıca adreslerine gönderilecektir.

Kurban adetlerimiz her mağaza için belli sayıda sınırlandırılmıştır.

Axess, Carrefour Axess kart,Tüm Akbank Kredi Kartları  ile yapılan kurban alımlarında; vade farksız 12 taksit imkanı sağlanacaktır

Kolili kurban satışlarında Carrefour Axess ‘e özel 100 TL indirim yapılacaktır.100 TL indirim yanlızca mağazalardan ödemesi yapılan kurbanlar için olup internetten ve Alo CarrefourSA’dan yapılan satışlarda geçerli değildir.

Tüm Worldcard, Tüm Bonus kartlar, Cardfinans ve Tüm Maximum kartlarda vade farksız 8 taksit ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Yapıkredi Worldcard ile yapılan ödemelerde 2 ay taksit öteleme imkanı sunulmaktadır.
  CANLI KURBAN SATIŞIBodrum Midtown, Adana, Mersin, Ankara, Bayrampaşa, Bursa Maya, Bursa Anatolium, Haramidere, İzmir, İzmit, İçerenköy CarrefourSA Hipermarketlerinde, İskenderun, Antakya, Mersin Göçmen, Tarsus, Diyabakır Ofis, Çorum Bahar, Kastamonu Zirve, Çorum B.Evler, Samsun Gürbüz ,Edirne, Samsun Pelitköy, Mersin Susanoğlu, Karabük CarrefourSA Expres Süpermarketlerimizdende arzu eden müşterilerimiz için canlı büyükbaş ve küçükbaş kurban satışı ve kesimi gerçekleşmektedir.Ayrıntılı bilgi için ilgili mağazalar ile görüşmeniz gerekmektedir.

Migros 2012 kurbanlık fiyatları

Carrefour Kurbanlık fiyatları

Real 2012 Kurbanlık fiyatları

Tansaş 2012 Kurbanlık Fiyatları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. merih dedi ki:

  1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hissenin fiyatını öğrenebilir miyim, bir de Bursa için teslimat ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

 2. ADEVİYE GÜLER dedi ki:

  2012 kurbanlık satışları ne zaman başlayacak ve küçükbaş hayvan fiyatları ne kadar olacak bilgilendirirseniz sevinirim.İyi günler

 3. muammer dursun erer dedi ki:

  2012 yılı için sipariş edecegim küçükbaş vede büyükbaş kurbaını 1/7 birim fiatlarını ögrenmek istiyorum.

 4. admin dedi ki:

  VEKALET, DİNİ VECİBELER, HUKUKİ SORUMLULUKLAR, SAĞLIK KONTROLLERİ

  Kurbanlarınızın vekaleti internetten sipariş verdikten hemen sonra otomatik olarak alınmış olacak ve kesimi yapan kasaba verilecektir.

  Mağazalarımız da ise Kasap Reyon şefine ya da İlgili Mağaza Yöneticisi’ne vekaletinizi verebilirsiniz.

  Kesim salonunda bulunan müftülük görevlileri, kesim süresince, kesici kasaplarımıza, kurban kesimi için gereken İslami koşulları sağlayacaklardır.

  Kesim süresince bir noter görevlisi de bulunacaktır.

  Görevli veteriner hekimlerimiz kesim öncesi kurbanlıkların canlı muayenesini yaparak kuzuların ve danaların kurbanlık olma efsafına uygunluklarını, kesim sonrası ise karkas ve iç organlarının sağlık muayeneleri yapılacaktır.

  Kurban derileri ise kesim salonunda hazır bulunan THK kurumu yetkililerine teslim edilecektir ve sizlere gönderilmek üzere makbuzlandırılacaktır.

 5. admin dedi ki:

  KURBAN KESİM ORGANİZASYONU

  Kurbanlıklarımız bayramın birinci,ikinci ve üçüncü günü noter huzurunda ,ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde, Tarım Bakanlığı izinli olan hijyenik koşulların sağlandığı özel et entegre tesislerinde, veteriner hekimlerin kontrolünde, profesyonel kasaplarca;

  Istanbul mağazaları için Ettat Et Tesisleri Yıldrım/Bursa adresindeki, diğer mağazalar için Ankara’da Akanlar Et Kombinası F tipi cezaevi yol üzeri Çoğlu Köyü Yenikent/Ankara adresinde kesilecek, soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek ve internet yoluyla alım yapan siz müşterilerimize teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek, mağaza soğuk hava dolaplarımızda saklanıp tarafınızdan teslim alınması için sizleri bekleyecektir.

 6. buğra dedi ki:

  küçük baş hayvan fiyatı =670tl
  1/7 hisseli büyük baş fiyatı =670tl
  resmi sitesinden inceleyin..

 7. Anonim dedi ki:

  büyük baş fiatları nasıl katılıyoruz biz teslim alabiliyormuyuz

 8. Anonim dedi ki:

  büyük baş fiatları nasıl katılıyoruz biz teslim alabiliyormuyuz tel alabilirmiyim

BİR YORUM YAZ