Carrefour 2013 kurban fiyatları

 • 30 Eylül 2013
Carrefour 2013 kurban fiyatları

Carrefour marketlerde 2013 kurban fiyatları açıklandı. CarrefourSA’da Kurban siparişlerinizi adresinize teslim edilecek şekilde Sanal Market web mağazasından sipariş verebilir, veya 2 -15 Ekim 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarket ve Carrefour Expres Süpermarketleri’nden satın alabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz, www.carrefour.com web adresinden de sipariş verip, kurbanınızı CarrefourSA’da mağazalarında da teslim alabilirsiniz.

Bununla beraber belirli CarrefourSA mağazasında canlı kurbanlık satışları da yapılmaktadır. 1- 18 Ekim 2013 tarihleri arasında canlı kurban satışlarına devam edecek olup, satın aldığınız kurbanlığı dilerseniz hemen alıp götürebilir, dilerseniz keseceğiniz güne kadar CarrefourSA’nin özel emanet çadırında ücretsiz olarak bırakabilirsiniz. CarrefourSA Mağazalarındaki kurbanlık kesimleri 15-16-17 Ekim 2013 tarihlerindedir.

CarrefourSA canlı kurban satışlarında siz değerli müşterilerine randevulu kesim imkanı sunmaktadır. Satın alıp emanete bıraktığınuz kurbanlık için size verilen emanet fişinde kesim tarih ve saatini görebilir, böylece kurbanlığınızın kesileceği saatte CarrefourSA’ya gelip, hiç beklememiş olursunuz.

Bu Yıl Kurbanlık fiyatları;
1/7 Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi KDV DAHİL 690 TL’dir.
Küçükbaş Karaman Kurban Paketi KDV DAHİL 660 TL’dir.

Axess, Carrefour Axess kart,Tüm Akbank Kredi Kartları, Tüm Worldcard, Tüm Bonus kartlar ile yapılan kurban alımlarında; vade farksız 12 taksit imkanı sağlanacaktır.
Cardfinans ve Tüm Maximum kartlarda vade farksız 6 taksit ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı kurbanlık satışı yapan mağazalar aşağıdaki gibidir:
Adana, Adapazarı, Ankara Batıkent, Bursa Nilüfer, İstanbul İçereköy, İstanbul Maltepe Park, İstanbul Haramidere, İstanbul Bayrampaşa, İzmit, İzmir, Mersin CarrefourSA Hipermarketleri, Çorum Bahar, Çorum Bahçelievler, Diyarbakır Ofis, Antakya, İskenderun, Karabük, Kastamonu, Mardin Kızıltepe, Mersin Göçmen, Mersin Susanoğlu, Tarsus, Samsun Ellialtılar, Samsun Atakent CarrefourSA Expres Süpermarketleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Halil ELVAN dedi ki:

  Kurban Kesim Kampanyanıza geçen yıl katıldım. Çok memnun kaldım. Bu yıl yine katılmak istiyorum.
  Carrefoursa Axes kartı ile katılımda 100 TL indirim sağladığınız bilgisine ulaştım. Bu kartı mağazanızdan temin edebilir miyim? Eğer bu mümkünse hemen kullanmaya başlayabilir miyim?
  Teşekkürler…

  Halil ELVAN

 2. admin dedi ki:

  Halil bey carrefour axess kart bir kredi kartı olduğu için hemen alamazsınız. Bankaya başvuru yaptıktan sonra 15 gün sonra elinize geçecektir. Kurban alımınız için yetişmeyecektir. Saygılarımla

 3. ömer evran dedi ki:

  koyun kurbanlıklar kaç kilo geliyor.
  paket olarak hazırlanıyormu?
  eve teslim mi?
  saygılarımla

 4. selahaddin dedi ki:

  axess mastercard veyafish visa kartlarına indirim uyguluyormusunuz

 5. Hasan Sarı dedi ki:

  Kurban için 28 Eylül 2013 tarihinde Maraş caddesinde bulunan Carrefur mağazasındaki görevli bayanla kurban konusunu yüz yüze gelerek şöyle anlaşmıştık. Koyun kurbanları fiyat 660 ve etler kemiklidir. Dana kurbanı ise fiyat 690 ve etler KEMİKSİZDİR. Bu izahata güvenerek ben kemiksiz DANA kurbanını tercih etmiştim. Çünkü kemiksiz olduğu için. Ama kurbanın ikinci günü adım yazılı kurban paketi içindeki et yarı yarıya kemikli çıkması üzerine ilgilere durumu defalarca anlattım sonuç alamadım.
  Tek çarem tüketici haklarına dayanarak bayramın son günü eti aldığım mağazaya iade etmek oldu. İade Ettim Ama kurban da kesememiş oldum. Böylece kurbansız kalmanın vebalını sebep olanlara havale ediyorum. Saygılarımla
  Hasan Sarı- Taşönü köyü Yeşil tepe Mah. No 8/Araklı-Trabzon

 6. Anonim dedi ki:

  2014 FİYATLARINIZ NE ZAMAN BELLİ OLUR

 7. admin dedi ki:

  Efendim 2014 Carrefour kurban fiyatları önümüzdeki günlerde belli olacaktır. Fiyatlar belirlendiğinde buradan sizlere duyuracağız.

BİR YORUM YAZ