Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour 2019 kurbanlık fiyatları büyükbaş ve küçükbaş

  Carrefour 2019 kurbanlık fiyatları büyükbaş ve küçükbaş

  Carrefour marketlerde 2019 kurban bayramına özel kurbanlık satışları başladı. Tam 26 yıldır kurbanda güvenilir adres olan Carrefour 1211 TL’den başlayan küçükbaş ve büyükbaş kurbanlık satışları yapacak. Üstelik axess kredi kartına özel %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

  Carrefour büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satış fiyatları 2019

  Karaman Koç Kurban Paketi min. 17 kg 1.345 TL, Axess ile Ödemelerde 1.211 TL
  Kıvırcık Koç Kurban Paketi min. 17 kg 1.395 TL, Axess ile Ödemelerde 1.256 TL
  Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et 1.445 TL, Axess ile Ödemelerde 1.301 TL
  Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et (4. Gün Teslimatta) 1.395 TL, Axess ile Ödemelerde 1.256 TL

  2019 kurbanlık ödemenizi vade farksız 9 taksitle Axess, Garanti Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf ve World kartlar ile yapabilirsiniz.

  Ayrıca kurban kolisi alacak müşterilerimize1 lt. Coca-Cola, Fanta ya da Sprite hediye edilecektir.

  Hangi kurumlara bağış yapabiliyoruz?
  CarrefourSA 2019 yılı Kurban Bayramı kapsamında müşterilerine internet ve belirli mağazaları üzerinden Türk Kızılay, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Bedensel Engellilerin Dayanışma Derneği (BEDD), İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı(İZEV) ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) bağış imkanı sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde bağışlarınız CarrefourSA güvencesi ile seçtiğiniz kuruma teslim edilecektir.

  Bağış sonrasında bir belge paylaşılıyor mu?
  Evet, bağışın gerçekleştirildiğine dair şahsınız adınıza düzenlenen bağış belgeniz seçtiğiniz kurum tarafından iletişim adresinize posta yolu ile gönderilecektir. Ödeme yaptığınıza dair e-arşiv ya da e-faturanız ise CarrefourSA tarafından kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir.

  Kesim organizasyonu nasıl yapılır?
  Kurbanlıklarımız bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günü noter huzurunda, ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onay Belgeli hijyenik koşulların sağlandığı özel et entegre tesislerinde, veteriner hekimlerinin kontrolünde, profesyonel kasaplarca;
  Afyon
  Balıkesir
  Kırıkkale
  Kırklareli
  adreslerinde kesilecek, soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek, size özel etiketlenecek ve teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek, mağaza soğuk hava dolaplarımızda saklanacaktır.

  Dini vecibelere ve hukuki sorumluluklara uyuluyor mu? Sağlık kontrolleri yapılıyor mu?
  Kurbanlıklar; Diyanet İşleri Başkanlığı 2019 yılı kurban hizmetlerinin uygulanmasına dair tebliğ ve vekalet yolu ile kurban alımı ve kesim organizasyonu kurul kararı ile beraber GTHB yönetmeliklerine uygun şekilde kesilerek parçalanır.Kurbanlarınızın vekaleti internetten sipariş verdikten hemen sonra otomatik olarak alınmış olacak ve kesimi yapan kasaba verilecektir.

  Mağazalarımızda ise, kurban kolisi için yaptığınız ödemenin akabinde CarrefourSA’yı vekil tayin etmiş olursunuz. Vekalet için alınan isimler listelenir, kurban kesim yerinde Veteriner hekimi, Noter ve Din görevlisi nezaretinde kesime başlanır. Alınan kurbanlık vekâletleri kesim yapacak kasaplara verildikten sonra, kesim sırasında her bir kurban sahibinin ismi tek tek okunacaktır.Kurban kesim günü ayrıca bir vekalet alınmaz. Kesim salonunda bulunan müftülük görevlileri, kesim süresince, kesici kasaplarımıza, kurban kesimi için gereken İslami koşulları sağlayacaklardır.

  Kesim süresince bir noter görevlisi de bulunacaktır.
  Görevli veteriner hekimlerimiz kesim öncesi kurbanlıkların canlı muayenesini yaparak koçların ve danaların kurbanlık olma efsafına uygunluklarını kontrol ederek, kesim sonrası ise karkas ve iç organlarının sağlık muayeneleri yapacaklardır. Kurban derileri ise kesim salonunda hazır bulunan THK kurumu yetkililerine teslim edilecektir ve sizlere gönderilmek üzere makbuzlandırılacaktır.

  Satın aldığım kurban kolisinin teslimatı ne zaman yapılacak?
  Teslimat gününü siz seçiyor olacaksınız. Seçebileceğiniz tarihler 12, 13 ya da 14 Ağustos olabilir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.