Carrefour 4 alışverişten 1’i bedava toplam 250 TL kazanma fırsatı

  • 01 Mayıs 2012
Carrefour 4 alışverişten 1’i bedava toplam 250 TL kazanma fırsatı

Carrefour marketlerden güzel bir kampanya haberi geldi. Kampanyada 4 farklı günde alışveriş yaparak yaptığınız alışverişin birini bedavaya getirebilirsiniz. 1 – 28 Mayıs 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Plus Kart veya CarrefourSA Axess ile CarrefourSA Hipermarketleri’nden 4 farklı günde alışveriş yapın, 1 alışverişiniz kartınıza Plus Para olarak yüklensin. Toplamda 250 TL puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın!

Yeni Kampanya

Kampanya Detayları

  • 1 – 28 Mayıs 2012 tarihleri arasında sadece CarrefourSA Hipermarketleri’nden, 4 farklı günde  CarrefourSA Plus Kart veya CarrefourSA Axess ile yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • Farklı günlerde yapılan her 4 alışveriş içerisinden en düşük tutarlı alışveriş miktarı, 6 Haziran 2012tarihinde Carrefour Axess’lere Plus Para olarak yüklenecektir.
  • Farklı günlerde; dörtten fazla alışveriş bulunması durumunda, tarih sırası ile ilk 4 alışverişin en küçük tutarlısı, ikinci 4 alışverişin en küçük tutarlısı, üçüncü 4 alışverişin en küçük tutarlısı Plus Para olarak yüklenecektir.
  •  Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerden en yüksek tutarlı alışveriş kampanyaya dahil olacaktır.
  • Yüklenen Plus Para’lar 6 Haziran – 9 Ağustos 2012 tarihleri arasında CarrefourSA Hipermarketleri’nde kullanılabilecektir.
  • Kullanılmayan Plus Para’lar, 10 Ağustos 2012 itibarıyla silinecektir. Kampanya dönemi boyunca kazanılabilecek en fazla Plus Para tutarı 250 TL değerindedir.
  • Kazanılacak Plus Para tutarları hesaplanırken, kampanya dönemi içerisinde yapılan iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Küçük ev aletleri (ütü, süpürge, çay ve kahve makinaları, su ısıtıcı, blender, mikser, doğrayıcı, mutfak robotları, elektrikli meyve sıkacakları, tost ve ekmek kızartma makinaları, ızgara, fritöz, buharlı pişiriciler) ve kişisel bakım ürünleri ( saç kurutma makinaları, elektrikli saç şekillendiriciler, saç – sakal kesme makinaları, traş makinaları, epilatörler, tansiyon aletleri) dışındaki elektronik ürünler, alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları, toplu alımlar ve kuyum alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ