Carrefour cardfinans kampanyası 75 TL hediye

 • 07 Kasım 2015
Carrefour cardfinans kampanyası 75 TL hediye

Carrefour marketlerden cardfinans kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde hediye puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 7 Kasım – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında toplamda 200-750 TL arası  harcamanızda 20 TL, 750 TL ve üzeri harcamanızda ise 75 TL değerinde para puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 7 Kasım – 4 Aralık 2015 arasında CARREFOURSA yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 10 Aralık 2015’te kampanya katılım teyit mesajında belirtilen karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 11 Ocak 2016’da geri alınacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ile tütün ve içki alışverişleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL  borcu olarak yansıtılacaktır.
  Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.
  Şikayetler CarrefourSA’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi CarrefourSA’lardan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.