Carrefour garantipay kampanyası 35 TL hediye 1-30 Nisan 2019

 • 01 Nisan 2019
Carrefour garantipay kampanyası 35 TL hediye 1-30 Nisan 2019

Carrefour market online alışveriş sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinizi garantipay ile yaparak 35 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya bu ay 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir. GarantiPay ile Carrefoursa.com’da 200 TL ve üzeri alışverişe 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce BonusFlaş içerisindeki ilgili kampanyada bulunan “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
 • 35 TL bonus kazanmak için ödemeler Carrefoursa.com web sitesinden GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır. Carrefoursa mobil uygulaması geçerli değildir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti  Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Carrefoursa.com siparişlerinde teslimat tarihi en geç 30 Nisan 2019 ve teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 200 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express dahildir. Paracard ve Money Bonus kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 5-15 Mayıs 2019 tarihleri arasında tüm Garanti üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan bonuslar 16 Mayıs 2019 tarihinde geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. erdal dedi ki:

  bonus flaşta böyle bir kampanya görünmüyor

 2. dr.emx dedi ki:

  Carrefoursa.com da sepet oluşturdum ancak garanti pay ile ödeme seçeneği görünmüyor

 3. Onr dedi ki:

  Ödeme bölümüne geldiğinizde en altta garanti pay ile ödeme bölümü mevcut. Hatta altında kupon ekle bölümü de mevcut. SEPET35 yazıp kullan dediğinizde 35 tl anında sepetteki fiyattan düşüyor. En önemli konu CarrefourSA mobil uygulamasından garanti pay ile ödeme yapanlar 35 tl bonus kazanamaz diyor, yani CarrefourSA nın internet sitesinden girip ödeme yapmamız gerekiyor. Çok saçma olmuş, millet mobil uygulamalarını özendirici kampanya yaparken bunlar saçmalamış.

 4. AY dedi ki:

  sn dr.emx Carrefoursa mobil uygulaması geçerli değildir.ibaresi var pcden verin siparişinizi yada cepten arama google üzerinden .. sizin için sepet oluşturup denedim sağ üstte ödeme seçeneği çıkıyor… saygılarla…

 5. dr.emx dedi ki:

  Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim.. anlattığınız herşeye dikkat ettim yine de olmadı.. facebooktan carrefoursa ya durumu yazdım… nerede yaşadığımı sordular.. söylediğimde o bölgede garanti pay ile ödeme geçerli değil ama yetkililerimize durumu ilettik en kısa zamanda geçerli hale gelecek dediler.. bu sabah tekrar girdiğimde garanti pay açılmıştı ve siparişimi verdim.. böyle birşeyi de ilk kez görmüş olduk :)

 6. AY dedi ki:

  sevindim adiniza sn dr.emx

 7. erdal dedi ki:

  bonus flaştaki kampanya kişiye özel mi,ben kampanyaya katılamadım.

 8. erdal dedi ki:

  bonus flaşta kampanya yok,katılamadım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.