Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour kart ile 100 TL puan hediye kampanyası 4-30 Eylül 2018

  Carrefour kart ile 100 TL puan hediye kampanyası 4-30 Eylül 2018
  Carrefour marketlerde hediye puan fırsatı başladı. Kampanya kapsamında carrefour kart ile yapacağınız 150 TL harcamada 25, 250 TL harcamada 50 ve 500 TL harcamada 100 TL değerinde hediye puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 4-30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  Kampanya Ayrıntıları
  • 4-30 Eylül 2018 tarihleri arasında CarrefourSA kartla (Platin,Venüs,Standart) tek seferde yapılacak 150TL alısverişe 25TL Puan, 250TL alışverise 50TL Puan, 500TL alışverise 100 TL Puan hediye edilecektir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin 3172’ye “PUAN” yazıp gönderme eri ve gelen şifreyi kasada CarrefourSA karth alışverişlerinde kullanmaları gerekmektedir. 4 30 Eylül 2018 tarihleri arasında her müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir.
  • Alkollü icecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, elektronik ve klima ahşverişleri hariçtir.
  • Küçük ev aletleri kampanyaya dahildir.
  • Odeme esnasında puan/hediye kart/cek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecektir.
  • 4-30 Eylül tarihleri arasında kazanılan puanlar 4 Ekim’de alışveriş yapılan CarrefourSA karta yüklenecek olup geçerlılik süresi 30 gündür.
  • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir.Kazanılan puanlar alkollü icecekler, tütün mamulleri, GSM Tl yükleme harcamaları, kuyum alışverişlerinde kullanılamaz.
  • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • CarrefourSA kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   Belli bir limit alışverişte mi kullanılıyor?

  2. Anonim dedi ki:

   BU PUANLARI EXSPRES CARREFOURDA DA KULLANABLİYORMUYUZ

  3. Anonim dedi ki:

   100 tl puanımı hangi miktarlık alışverişte ne zaman kullanabiliyorum

  4. Anonim dedi ki:

   Hangi limitte kullanabiliyorum

  5. Günsel gürlü dedi ki:

   Puanımı hangi limitte ne zaman kullanıyorum

  6. Ahmet dedi ki:

   İş yerimizin verdiği kartla alış veriş yaptık 700 tl lik yükledikleri puan 25. Kurumsal kartla yapılan alış verişlerde geçersizdir diye hiçbir açıklama yok resmen kandırdilar

  7. Anonim dedi ki:

   Yanlış ve eksik bilgilendirme yaparak, kasadaki görevlileri çok büyük zarara uğrattı. Kampanya şartlarından personelinizin haberi yok, 1 aydır oyalayıp, zaman doldurmaya çalışarak beni madur ettiniz. Dolandırıldım, şikayetçiyim

  8. Özlem Şan dedi ki:

   545 liralık kırtasiye alışverişimden 2 adet A4 düşünce 505 lira kalmasına rağmen yükleme yapılmadı. 1 aydır müşteri hizmetleri tarafından oyalanıyorum. Dün 8 liralık bir kırtasiye ürününün daha fişimden düştüğünü öğrendim. Personelinizin bilgisizliği ve yanlış yönlendirmeleri sebebi ile mağdurum. Kampanya bitmek üzere, hiç ilgilenen yok, dolandırılmış, aptal yerine koyulmuş bir müşteri olarak savcılığa başvuruyorum

  9. AY dedi ki:

   sn Özlem Şan bence sizin başvuracağınız merci savcılık değil; 4077 SAYILI YASAYA GÖRE TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE başvurmanız gerekir bu ise şahsen ya da e-devlet üzerinden olabilir….
   * İlçe Tüketici Sorunları Hakem Heyeti 4.570 (dört bin beş yüz yetmiş) TL’ye kadar bağlayıcı-kesin karar verme yetkisi vardır.
   * 4.570 (dört bin beş yüz yetmiş) Türk Lirası ile 6.860 (altı bin sekiz yüz altmış) Türk Lirası arasındaki uyuşmazlıklarda İl Tüketici Hakem Heyetleri, Tüketici Mahkemesine müracaat edilmesi gerekmektedir.
   * 6.860 TL üzerindeki tüketici uyuşmazlıklarının tamamında Tüketici Mahkemesi görevlidir. saygılarla….

  10. NEW HORİZONS dedi ki:

   carrefour kadar müşterisini mağdur eden bir market görmedim bilgisiz ve kaba kasiyerler, müşteriye saygısızlık, pahalılık ve kasada değişen fişler pahalılık ve müşteri aleyhine olan uygulamalar her zaman karşılaşmak mümkün en iyisi mümkün olduğunca hiç bir kampanyasına katılmayıp semtinden bile geçmemeye çalışıyorum bu şekilde ruh sağlığımı koruyorum …

  11. Gonca Altindis dedi ki:

   Bende ikidir 25 tlmi kullanmak istiyorum ayın 23 son kasada sistem vermiyor deniliyor resmen dolandiriyorsunuz kampanya ürünleri nedense hiç kalmıyor nasıl bir firma oldunuz siz benim gözümde tamamen güvenirliliģinizi kaybettiniz

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.