Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour market 2020 kurbanlık fiyatları

  • 25 Haziran 2020
Carrefour market 2020 kurbanlık fiyatları

Carrefour marketlerde her yıl olduğu gibi 2020 kurban bayramına özel kurbanlık satışları başlıyor. 2020 kurban fiyatları yine cep yakacak gibi. Küçükbaş 1590 TL, büyükbaş 1790 TL olarak fiyatlar belirlenmiş. Geçtiğimiz yıllardaki gibi axess kredi kartına özel 100 TL indirim mevcut.

Küçükbaş kemikli 18kg et, büyükbaş kemiksiz 20kg et minimum olarak belirtilmiş. Bu durumda büyükbaş hisse çok daha mantıklı görünüyor.

CarrefourSA her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban bayramı yaklaşırken paketli kurban satışına başladı. CarrefourSA bu yıl 18 kg Kıvırıcık Koç Kurban Paketi ve 20 kg Kemiksiz Et 1/7 hisseli Büyük Baş Kurbanlık satışı yapmaktadır.

CarrefourSA’da kurbanlık olarak satışa sunulan kaynağı belli, yüzde 100 yerli besi olan tüm küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar, öncelikle uzman veterinerler tarafından sağlık kontrolünden geçiriliyor. Kesim işlemi ise yine alanında uzman kasaplar tarafından Covid-19’a karşı tüm hijyen tedbirleri alınarak, hijyenik koşullarda İslami usullere uygun olarak güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor.

CarrefourSA’dan Kurban Bağışı Yapabilirsiniz!
CarrefourSA’lardan veya CarrefourSA.com’dan Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ne, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı’na, Türkiye Harp Malülü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na kurban bağışı yapabilirsiniz. Yurt dışından yapılacak kurban bağışları carrefoursa.com’dan yapılabilir ve kurban alan kişi adına bağışlanabilir.

25 Haziran tarihinde başlayacak Kurban satışı 30 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecektir. CarrefourSA Kurban siparişlerinizi ister CarrefourSA’lardan veya CarrefourSA.com’dan yapabileceksiniz. Axess kredi kartıyla yapılacak Kurban kolisi ödemeleri,nde de ekstra 100 TL indirim uygulanacaktır.

CarrefourSA’da bu yıl kurbanlık fiyatları;
Kıvırcık Koç Kurban Paketi min. 18 kg 1.590 TL, Axess ile Ödemelerde 1.4906 TL
Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et 1.790 TL, Axess ile Ödemelerde 1.690 TL
Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et (4. Gün Teslimatta) 1.690 TL, Axess ile Ödemelerde 1.590 TL

Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı
Üstelik Axess, Maximum, World, Bonus, Paraf ve Cardfinans kredi kartlarına peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunulacaktır.

Kurban Kolisi Alana İçecek Paketi Hediye
CarrefourSA, Kurban kolisi alan tüm müşterileni 17,95 TL değerinde Fruko, Pepsi, Yedigün ve Lipton içeceklerden oluşan 4’lü içecek seti hediye edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ