Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour opet kampanyası 100 TL harcamaya 15 TL yakıt hediye

 • 20 Ekim 2017
Carrefour opet kampanyası 100 TL harcamaya 15 TL yakıt hediye

Carrefour marketlerde Opet yakıt kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri carrefour kart ile alışverişinizde 15 TL değerinde yakıt kazanacaksınız.

Kampanya 20 Ekim-20 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp bir boşluk bırakıp cep telefonu numaralarını, plakalarını ve katılım kodunu sırasıyla yazarak 6738’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir.

Başarılı SMS katılımı sonucunda, Opet tarafından 10 TL değerinde yakıt puan müşterilerin cep telefonu numarasına yüklenecektir. SMS ile başarılı kayıtlanan müşterilere, ilave 5 TL yakıt puan kazanabilmeleri için Opet mobil uygulamasında kullanabilecekleri ikinci bir katılım kodu gönderilecektir. Opet mobil uygulaması içinde bulunan CarrefourSA Kampanyası bölümündeki şifre giriş alanına kodu giren müşterilerin cep telefonlarına ilave 5 TL yakıt puan yüklenecektir. Puanlar Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Puanların harcanabilmesi için cep telefonu aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Kampanyaya SMS ve mobil kanaldan katılım için son gün 30 Kasım 2017’dir. Kazanılan yakıt puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde, 15 Aralık 2017 tarihine kadar harcanabilir olacaktır. Harcanmayan puanlar 16 Aralık 2017 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 15 TL yakıt puan kazanabilecektir. Kampanya sınırlı sayıdadır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişleri; kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır. CarrefourSA ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi opet.com.tr ve 444 10 00’da.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Haluk dedi ki:

  Soru söyle sigara harcaması ni pos cihazı ayırabilecek mi?

 2. Emin dedi ki:

  Kampanyanın pos cihazıyla bir ilgisi ve/veya bağlantısı yok. Nakit olarakta işlem yapabilirsiniz. CarrefourSA kart derken, kredi kartı değil, mağaza sadakat programı kartı olduğu için sistem sigara alışverişini harcama kotasından düşecektir.

 3. AY dedi ki:

  carrefoursa kampanyasında alkol ce tütün mamulleri geçerli değil

 4. Anonim dedi ki:

  Önce carrefour da 100 tl harcıyacaksın daha sonra da opet te 100 tl harcıyaksın ben beğenmedim.

 5. Anonim dedi ki:

  Kampanya geçmiyor Opet’te denedik olmadı

 6. Anonim dedi ki:

  Kampanyaya dahil opet istasyonları hangileri olduğunu belirtilmemiş.

 7. Anonim dedi ki:

  Carfurda aldığımız sigara gecmeyecekmi

 8. Anonim dedi ki:

  motosiklete 100 tl yakıt alamıyoruz

 9. Serkan dedi ki:

  Bol bol harca sonra uc kurusun pesine dus sacmalık

 10. Serkan dedi ki:

  Arkadaslar ben alıs veris yaptım 180tl lik arabam yok bu hediyeyi alabilmem icin araba mı satın alayım

 11. Bülent dedi ki:

  Hayirlisiyla Allah araba da nisip etsin benzin yerine puanla opetten sigara da alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ