Carrefour visa kart ödemelerinde Coca cola pet hediye

  • 02 Ağustos 2016
Carrefour visa kart ödemelerinde Coca cola pet hediye

Carrefour marketlerden visa logolu kredi kartı veya banka kartı ile yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişlerde 1 litre pet coca cola hediye edilecektir. Kampanya bu ay 1-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
– Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş (“CarrefourSA”) tarafından düzenlenmektedir.
– Kampanya dahilinde 1 Ağustos 2016 (saat 00.01) – 31 Ağustos 2016 (saat 23.59) tarihleri arasında tüm bireysel ve ticari Visa Kredi Kartları ve Visa Banka Kartları ile CarrefourSA marketlerinde 60TL ve üzeri alışveriş yapanlar 1 litrelik Coca Cola çeşitlerinden birini kazanabilecektir. Ticari kartlar ve ön ödemeli kartlar da kampanyaya dahildir.
– Hediye verilecek Coca Cola ürünü çeşitleri 1lt Coca-Cola, 1lt Coke Zero, 1 lt Fanta, 1 lt Sprite, 1 lt Fanta Tanecix veya 1 lt Coca Cola Light ürünlerinden bir tanesi olacaktır.
– Hediye ürünün 60TL ve üzeri alışveriş ile birlikte kasadan geçirilmesi gerekmektedir.
– Visa Kredi Kartı ve Visa Banka Karti sahipleri bir alışveriş sırasında sadece 1 hediye ürüne hak kazanabilir. Kampanya süresi boyunca birden fazla ödüle hak kazanılabilir.
– Kampanya CarrefourSA.com internetten yapılan alışveriş dahil tüm CarrefourSA marketlerde geçerlidir.
– Kampanya Türk bankaları tarafından verilen tüm bireysel ve ticari Visa Kredi Kartları ve Visa Banka Kartları için bankaların kendi web sayfaları ve iletişim kanallarında duyurdukları şekilde geçerlidir.
– 1 litrelik Coca Cola ürünü kazanmak için alışveriş anında minimum 60 TL Visa Banka Kredi Kartı veya Visa Banka Kartıyla alışveriş yapılması gerekir, 1 litrelik Coca Cola ürünü paraya çevrilemez, alışveriş anında talep edilmeyen Coca Cola ürünü daha sonra talep edilemez.
– Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilebilir.
– Alışverişlerde ya da hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan VISA ve iştirakleri sorumlu değildir.
– Kampanya 2500.000adet stoklarla sınırlıdır. Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar VISA ve CarrefourSA, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar VISA ve CarrefourSA tarafından www.visa.com.tr/carrefoursa ve www.carrefoursa.com sayfasında duyurulacaktır.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr/carrefoursa ve www.carrefoursa.com
– Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.