Carrefour zubizu kampanyası 100 TL hediye Ocak 2019

 • 03 Ocak 2019
Carrefour zubizu kampanyası 100 TL hediye Ocak 2019

Zubizu üyeleri carrefour marketlerden 2019 Ocak ayı boyunca tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerinde 100 TL değerinde carrefour puan kazanacak. Kampanyaya ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranızı söyleyerek katılabilirsiniz.

Kampanyaya Zubizu mobil uygulamasından katılabilirsiniz. Carrefoursa kasalarında cep telefonunuzu söylemeniz gerekmektedir.

Kısa Detaylar;

Kampanyaya alkollü içecekler, GSM TL yükleme harcamaları, tütün mamulleri, kuyum ve elektronik ürün alışverişleri dahil değildir.
Kampanya web sitesinden yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
Ödeme esnasında puan, hediye kart, çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Toplu alımlarda hediye çeki kazanılamaz.
Kampanya müşteri bazında olup her müşteri en fazla 1 defa kampanyaya katılabilir.
Kazanılan puanlar Carrefoursa kartınıza 6 Şubat 2019 tarihinde yüklenecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında tüm Türkiye’de yer alan CarrefourSA’larda geçerlidir.
Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken kampanyaya dahil olmayacaktır.
www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
CarrefourSA Kart’ınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile bu kampanyadan ve CarrefourSA Kart’ın size özel sunacağı tüm indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
Başarılı kaydınızdan 15 dk sonrası itibariyle, Kasım ayının sonuna kadar, bir veya birkaç seferde toplamda 400 TL alışverişe ulaştığınızda, kazandığınız 40 TL değerinde CarrefourSA puanınız 6 Aralık’ ta CarrefourSA Kart’ınıza yüklenecektir. Bu puanlarınızı tüm CarrefourSA marketlerde kullanabilirsiniz.
Yasaklı ürünler (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum alışverişleri) ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmaz.
Kampanyadan faydalanabilmek için, CarrrefourSA kasalarında ödeme yapmadan önce ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranızın girilmesini sağlamanız yeterli olacaktır.
Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
Her ZUBİZU müşterisi kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.
Kazanılan puanlar kampanya bitiminde tek seferde ilk alışverişte kullanılan CarrefourSA kartına yüklenecektir. Puan yüklemeleri 6 Şubat 20189tarihinde yapılacaktır.
Kampanya kapsamında CarrefourSA kartlarına yüklenecek puanlar, yüklendiği tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olur.
CarrefourSA puanı ile yapılan ödemeler, toplam tutar harcamasına dahil edilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. YAVUZ YILMAZ dedi ki:

  Hata 1:Kasım ayının sonuna kadar,
  Hata 2:Puan yüklemeleri 6 Şubat 20189tarihinde yapılacaktır.
  Hata 3:CarrefourSA puanınız 6 Aralık’ ta CarrefourSA Kart’ınıza yüklenecektir.
  Gerçeği nedir bilen açıklasın lütfen.

 2. Ağacan dedi ki:

  Nesrin hanım bu kampanya kasım ayındaydı. Şuanda 500 tl alışverişe 100 tl puan veriyor

 3. ERDAL dedi ki:

  ZUBİZU MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLE GÖRÜŞTÜM. ZUBİZU’YA AİT BU AY BÖYLE BİR KAMPANYA OLMADIĞINI SADECE 500 TL.LİK KAMPANYA OLDUĞUNU BELİRTTİLER….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.