Kampanya ve İndirim Haberleri

Cepa Avm 50 TL harcamaya sinema bileti ve kahve hediye

  • 12 Temmuz 2016
Cepa Avm 50 TL harcamaya sinema bileti ve kahve hediye

Cepa Avm ziyaretçilerine hediyeler sunmaya devam ediyor. Yeni Cepa kampanyasında mağazalardan yapacağınız her 100 TL harcamada veya yemek katından 50 TL’lik yeme-içme alışverişlerinde bir adet sinema bileti ve  Cepa Gloria Jeans Coffe3e’den kahve ikramı hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
– Cepa Alıveriş Merkezi tarafından hazırlanan bu kampanya, 11 Temmuz 2016 tarihinde başlayacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve biletler bittriğinde kampanya sonlandırılıcaktir.
– Kampanyaya; Cepa AVM bünyesindeki mağazalardan 11 Temmuz tarihinden itibaren (hediye çekleri ve iade ürün fişleri ıle yapılan akşverişler geçeılı değildir) aynı gün içerisinde toplamda her 100 TL’Iık alşveriş yapan veya aynı gün ıçensınde Cepa yeme içme markalanndan, restoranlardan toplamda her 50 TL’lık alışveriş yapan müşteriler bir adet sinema bileti ve Cepa Gloria Jeans Coffee, bır (1) adet orta boy filtre kahve ıkramına hak kazanacaktır
– Cepa AVM Cınemaximum’da geçerli olacak sinema Metinden ve Cepa Gloria Jeans Coffee kahve ıkramından, her bir kart sahibi, kampanya süresince en fazla 4 (dört), bir gün içerisinde en fazla iki (2) sinema bileti ya da kahve ıkramı alma hakkına sahip alacaktır.
– Bilet verilen 50 TL yeme içme alşverişi ile 50 TL diğer alışveriş fişleri birleştırılemez.
– Sinema biletleri, 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir.
– Fatura üzerinde yazan isim ya da soyisim Cepakart / CepasoKart sahibi aynı kışı olmak zorundadır.
– Kampanya dahilinde kazanılan biletler, aynı gün yapılan alışverişe karşılık verilmektedir. Geçmiş  alşverişe ve faturalara sinema bileti ve kahve ikram çeki verilmez
– Kampanyada aynı mağazadan, aynı gün tarihli en fazla üç fiş ve/veya fatura kabul edilebilir
– Kampanyaya 18 yaş ve Uzeri katılabilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ