Diasa cardfinans kampanyası 5 adet 25 TL’ye 25 TL hediye

  • 02 Ekim 2013
Diasa cardfinans kampanyası 5 adet 25 TL’ye 25 TL hediye

Diasa marketlerde kampanya ve indirimler devam ediyor. Diasalarda cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 31 Ekim 2013 tarihine kadar tek seferde 5 adet 25 TL alışveriş yaparak 25 TL değerinde para puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • 1 Ekim – 31 Ekim 2013 tarihleri arasında anlaşmalı Dia marketlerinde Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından tek seferde gerçekleştirilecek 5 adet 25 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
  • Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilir ve bireysel müşteriler en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
  • Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir. ParaPuanlar, harcama yapılan banka kartı/ kredi kartlarından birisine 08 Kasım 2013 tarihinde yüklenecek olup, 08-17 Kasım 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
  • Kullanılmayan ParaPuanlar 18 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır. Ticari banka kartları, tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Dia marketlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Dia’dan alınabilir. Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ