Kampanya ve İndirim Haberleri

Diasa cardfinans kampanyası 5 adet 25 TL’ye 25 TL hediye

  • 02 Ekim 2013
Diasa cardfinans kampanyası 5 adet 25 TL’ye 25 TL hediye

Diasa marketlerde kampanya ve indirimler devam ediyor. Diasalarda cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 31 Ekim 2013 tarihine kadar tek seferde 5 adet 25 TL alışveriş yaparak 25 TL değerinde para puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • 1 Ekim – 31 Ekim 2013 tarihleri arasında anlaşmalı Dia marketlerinde Finansbank kredi kartları ve bireysel banka kartları ile Finansbank POS’larından tek seferde gerçekleştirilecek 5 adet 25 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
  • Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilir ve bireysel müşteriler en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
  • Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir. ParaPuanlar, harcama yapılan banka kartı/ kredi kartlarından birisine 08 Kasım 2013 tarihinde yüklenecek olup, 08-17 Kasım 2013 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
  • Kullanılmayan ParaPuanlar 18 Kasım 2013 tarihinde geri alınacaktır. Ticari banka kartları, tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, iade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Dia marketlerinin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Dia’dan alınabilir. Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x