Kampanya ve İndirim Haberleri

Forum Ankara 2017 Jeep Renegade çekiliş kampanyası

  • 09 Haziran 2017
Forum Ankara 2017 Jeep Renegade çekiliş kampanyası

Forum Ankara outlet alışveriş merkezinde 2017 çekiliş kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri harcama yapanlar çekilişe katılarak Jeep Renegade kazanma şansı yakalıyor.

9 Haziran – 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Forum Ankara Outlet içerisinde yer alan mağazalardan tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çekilişe katılmakiçin Fiş/Fatura ile danışma bankosundan kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Kampanya Detayı;
“Forum Ankara Outlet” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 31.05.2017 tarih ve 58259698-255.01.02/1393-3303 sayılı izni ile 09.06.2017 (10:00) – 30.07.2017 (22:00), tarihleri arasında MULTİ TURKEY YÖNETİM A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalardan, (Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri ile Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları kampanyaya dahil değildir. ) tek seferde 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya danışma bankosuna gidip fiş veya faturalarını onaylatan bireysel müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.
Çekiliş, 12.08.2017 tarihinde saat 16.00’da, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi (giriş kat, etkinlik alanı)– Yozgat Bulvarı 99, Ovacık Keçiören Ankara adresinde halka açık şekilde yapılacaktır.
Asil ve yedek talihliler, 17.08.2017 tarihinde Posta Gazetesinde ilan edilecektir.
İkramiye kazanan asil talihlinin son başvuru tarihi 01.09.2017, yedek talihlinin son başvuru tarihi 16.09.2017’dir.
Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Kampanya sonunda Jeep Renegade 1.6 MJET2 Longitute DDCT Premium Pack 120HP 4×2, 2017 Model, Siyah Otomobil (Fiyat: 113.500 TL) hediye edilecektir.
Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil Hatlı Telefon Faturası Ödemeleri, ADSL fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamülleri ile Alkollü içecek ve Şans oyunları harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.
Tüzel kişiler katılamaz.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilir.
Katılımcılar tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Katılımcılar fiş/faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alacaklardır.
Katılımcıların ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmeleri zorunludur.
İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.
Multi Turkey Yönetim A.Ş. ve TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. çalışanları, Forum Ankara Outlet Alışveriş Merkezi içinde yer alan tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçük olanların düzenlenen piyango ve çekilişe katılamayacak, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyeleri alamazlar.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Piyango için ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.
Bu hususlar piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x