Forum Ankara hediye makinesi ile kazanma heyecanı

  • 17 Ağustos 2015
Forum Ankara hediye makinesi ile kazanma heyecanı

Forum Ankara Outlet alışveriş merkezi kazandırmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı alışverişin yanında şimdi 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes dev hediye makinesine girerek sürpriz hediyeler kazanma heyecanı yaşayacak. Kampanya 22-30 Ağustos  2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Forum Ankara Outlet, hem eğlendiren hem kazandıran etkinliklerine, televizyondan tablete çok sayıda hediyeden birini kazandıran Hediye Makinesi ile devam ediyor.

22-30 Ağustos tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak dev Hediye Makinesi’ne girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İki kişilik ekiplerin katılacağı yarışmada, bir kişi Hediye Makinesi’ndeki kıskaca bağlanıyor, diğer yarışmacı ise ekip arkadaşını dışarıdan kumanda ile kontrol ederek hediye havuzunda kazanmak istedikleri hediyeye doğru yönlendiriyor.

Küçük ev aletlerinden, mutfak gereçlerine kadar onlarca sürpriz hediye Hediye Makinesi’nde Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.