Forum İstanbul 2012 yılbaşı çekiliş kampanyası

  • 10 Aralık 2011
Forum İstanbul 2012 yılbaşı çekiliş kampanyası
Forum İstanbul 2012 yılına özel kampanyasını duyurdu.Forum İstanbul’da 10 Aralık- 8 Ocak tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde  binlerce ürün kazanma fırsatını kaçırmayın !

” Eğlenceli Kahramanlardan Binlerce Hediye” sloganı ile başlatılan kampanyada Bugs Bunny, Tweety, Taz eğlenceli kahramanlardan binlerce ürün hediye edilecek.  Kampanya süresince Forum İstanbul’dan tek seferde en az 100 ’lik alışveriş yapan ziyaretçiler, alışveriş merkezi içinde kurulacak hediye kabinine girmeye hak kazanacak. Kampanya başvuru noktasında, ziyaretçiler gözleri kapalı şekilde şeffaf bir hediye kabinine girerek içeride hava akımıyla uçuşan ve üzerinde hediye adlarının yazılı olduğu çeklerden kapmak için yarışacaklar.

Büyük küçük herkese hitap edecek kampanyada Looney Tunes karakterli lisanslı ürünlerin yanı sıra  Magic Ice Buz müzesi bileti, bowling bileti, buz pisti bileti, sinema bileti, mağazalardan hediye çekleri gibi daha birçok hediye sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gokhan taser dedi ki:

    Arkadaşlar artık milli piyango biletinizi oley.com dan alabiliyorsunuz. En büyük avantaj ise kendi bilet numaralarınızı istediginiz gibi seçerek biletinizi kişiye özel oluşturabiliyorsunuz. mesela ben milli piyango biletimi dogum tarihimin numaralarindan yaptim süper oldu. ikramiye size çıktıgı anda hesabınıza direk yatıyor. uğraşma derdi de yok. kaçmaz fırsat.

BİR YORUM YAZ