Forum İstanbul 750 TL alışverişe gidiş-dönüş Anadolujet uçak bileti hediye

  • 27 Şubat 2017
Forum İstanbul 750 TL alışverişe gidiş-dönüş Anadolujet uçak bileti hediye

Forum İstanbul AVM muhteşem bir kampanya duyurdu. Forum İstanbul içerisinde bulunan mağazalardan 750 TL ve üzeri alışveriş yapanlara tek yön, 1250 TL ve üzeri alışveriş yapanlara gidiş-dönüş Anadolujet uçak bileti hediye edilecek. En fazla 5 fişe kadar farklı mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya 5 Mart 2017 tarihine kadar sürecektir.

Kampanya Ayrıntıları

·        Kampanya stoklarla sınırlıdır(600 adet tek yön, 400 adet gidiş-dönüş). Forum İstanbul kampanyayı durdurma, sona erdirme veya kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

·        Kampanya biletlerinde iptal, iade ve değişiklik yapılamaz ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyaya katılmış olan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

·        Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların Google Play ve App Store üzerinden indirebilecekleri MyForum  uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir.

·        Forum İstanbul AVM yönetimi ve mağaza çalışanları kampanyaya katılamaz. Kampanyaya katılımları tespit edildiği takdirde kazandıkları hediye iptal edilir.

·        Kampanyadan yararlanmak için alışveriş fişlerinin kampanya danışma noktasına getirilerek ibraz edilmesi gerekmektedir. İbraz edilen fişlerin kampanya koşullarına uygun olması durumunda, fişi ibraz eden kişiye, almaya hak kazandığı kampanya bilet kodunu içeren bir kupon verilecektir.

·        Forum İstanbul mağazalarından yapılan alışverişlerde kampanyaya katılmak için ibraz edilecek fişlerde yer alan tekel, alkol, döviz bürosu harcamaları kampanya kapsamının dışındadır.

·        Kampanya biletleri, aktarmalı uçuşlar, başka hava yolu ile kod paylaşımı yapılan ortak uçuşlar ve Kıbrıs hattı hariç tüm Anadolu Jet yurtiçi uçuşlarında geçerlidir.

·        Biletleme 17 Şubat – 5 Mart 2017 tarihleri arasında yapılmalıdır.

·        Kampanya biletleri 12 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Gidiş-dönüş/tek yön alınacak biletler herşey dahil 1 TL sabit fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

·        Kampanya bilet kodunu sadece 12 yaş üzeri kişiler kullanabilir.

·        Bu kupon ile www.anadolujet.com sayfası üzerinden biletleme yapmak için, ödeme sayfasında kredi kartı ile ödeme alanından Forum İstanbul kampanyası seçilir ve kupondaki kampanya bilet kodu bu alana girilerek gidiş-dönüş/tek yön uçuşta herşey dahil 1 TL sabit fiyattan yararlanılır.

·        Kampanya bilet kodu bir kez kullanılabilir.

·        Bir kişi kampanya boyunca sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir.

·        Bilet kodunu kullanabilmek için kazanan kişinin mutlaka banka veya kredi kartının bulunması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.