Külyutmaz ile Bütünleme Sınavı facebook yarışması

  • 21 Eylül 2012
Külyutmaz ile Bütünleme Sınavı facebook yarışması

Forum İstanbul’da kampanya ve fırsatları sürüyor. İstanbul Forum Alışveriş Merkezleri için geliştirilen Facebook oyunu ‘Külyutmaz ile Bütünleme Sınavı’ hem eğlendiriyor hem hediye kazandırıyor. Oyunda amaç, sınav sırasında Külyutmaz Hoca’ya yakalanmadan, sıra altındaki kitaptan yardım alarak sınav kağıdına mümkün olduğunca çok şey yazmak.

Dijital ajans Krombera’nın Türkiye çapındaki 7 farklı Forum Alışveriş Merkezi için hayata geçirdiği Facebook oyunu “Külyutmaz ile Bütünleme Sınavı”, oyuncuların eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçirirken hediye kazanmalarını da sağlıyor.

“Külyutmaz ile Bütünleme Sınavı”nda amaç, sınav sırasında masasında gazete okuyan Külyutmaz Hoca’ya belli etmeden, kitaptan ‘yardım’ alabilmek. Forum İstanbul, Forum Ankara Outlet, Forum Kayseri, Forum Trabzon, Forum Mersin, Forum Bornova ve Forum Kapadokya Alışveriş Merkezleri’nin Facebook sayfalarından ulaşılabilen oyunda, sınav süresi içinde Külyutmaz’a yakalanmadan sınav kağıdına mümkün olduğunca çok şey yazabilenler daha yüksek not alıyor.

Dört hafta boyunca devam edecek oyunda, her hafta sıralamada en yüksek not ortalamasına sahip olarak birinciliği elde eden oyuncular, Forum Alışveriş Merkezleri’nden çeşitli hediyeler kazanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ