Gittigidiyor Bkm kampanyası 25 TL indirim 6 – 10 Ağustos 2018

  • 06 Ağustos 2018
Gittigidiyor Bkm kampanyası 25 TL indirim 6 – 10 Ağustos 2018

Bkm express ödeme sistemi ile Gittigidiyor mobil uygulamasından yapacağınız 250 TL ve üzeri ödemelerde 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 6 – 10 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Katılımcı, BKM Express ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimi seçebilecek ve indirimi seçtikten sonra bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 6.200 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
Aynı kişi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı söz konusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmek için GittiGidiyor ve BKM Express üyesi olmak gerekmektedir.
GittiGidiyor’a kayıtlı kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
GittiGidiyor mobil uygulaması ile yapılacak olan ödemelerde, indirimden faydalanmak için BKM Express Mobil Uygulaması indirilmiş ve giriş yapılmış olması gereklidir.
Kampanya; Video, Oyun ve Konsol kategorisinde (Online Oyunlar kategorisinde yer alan ürünlerde), “Mücevher, Takı, Saat kategorisinde (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünlerde) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışlarında) geçerli değildir.
Kampanya banka puan kampanyaları hariç, GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Bir ürüne ödeme yaparken herhangi bir indirim kuponu kullanılırsa, kampanyadan yararlanılamayacaktır.
Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
BKM ve GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.