Kampanya ve İndirim Haberleri

Gittigidiyor visa karta 50 TL indirim büyük kombo fırsatı

  • 15 Eylül 2020
Gittigidiyor visa karta 50 TL indirim büyük kombo fırsatı

Visa özellikli kredi kartı sahipleri Gittigidiyor sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek.

Bu kampanya ile bonus kart kampanyaları kombo edilebilir.

Örnek 1050 TL sepetiniz var;

Visa kampanyası ile 1000 TL ödeyerek,

Bonus E-ticaret kampanyasından 75 TL bonus,
Gittigidiyor bonus kampanyasindan 75 TL bonus,
Bonus Elektronik kampanyasindan 50 TL bonus olmak üzere 200 TL’de bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyadan sadece Visa kartını GittiGidiyor’a kaydeden ve Kazananlar Kulübü’nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir.
1 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında (‘Kampanya Dönemi’) Visa kredi kartınızı GittiGidiyor’a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz.
Kartınızı GittiGidiyor’a kaydetmek için tıklayınız.
İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır. Cihazınıza GittiGidiyor mobil uygulamalarını indirmek için tıklayınız.
Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.
Katılımcı,Visa kart bilgilerini kayıt ettikten sonra Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
Visa banka kartı (Debit Kart) ve ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.
Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Ses ve Görüntü Sistemleri” (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz. İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ