Kampanya ve İndirim Haberleri

Gratis 2 deodorant alana 30 TL Koton alt limitsiz çek hediye

  Gratis 2 deodorant alana 30 TL Koton alt limitsiz çek hediye

  Gratis ve Quampara işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Gratis mağazalarından alacağınız 2 adet Nivea deodorant fişini Quampara uygulamasına yükleyerek Koton mağazalarında geçerli 30 TL alt limitsiz çek kazanabilirsiniz. Bir kişi en fazla 2 adet 30 TL indirim çeki alabiliyor.

  Kampanya Ayrıntıları

  -Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek başvuruda bulunmaması halinde kampanyaya katılım haklarını kaybedecektir.

  -Kampanya yukarıda belirtilen tarihte gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen kasa fişleri geçersiz sayılır.

  – Gönderilen fişler en geç 48 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kazanmış olduğu hediye çeki bilgisi uygulama içerisinden iletilir.

  – Kampanyada hediye edilecek KOTON hediye çeki kodu sayısı stoklarla sınırlıdır; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

  -Belirtilen Hediye Çeki Kodu Outlet ve fabrika satış mağazaları hariç tüm Türkiye’deki Koton mağazalarında kasa görevlisine ” Qumpara’dan kazandığım hediye çekini kullanmak istiyorum” şeklinde belirtilerek kullanılabilir

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.