Kampanya ve İndirim Haberleri

Gratis 2 deodorant alana 30 TL Koton alt limitsiz çek hediye

  • 23 Temmuz 2019
Gratis 2 deodorant alana 30 TL Koton alt limitsiz çek hediye

Gratis ve Quampara işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında Gratis mağazalarından alacağınız 2 adet Nivea deodorant fişini Quampara uygulamasına yükleyerek Koton mağazalarında geçerli 30 TL alt limitsiz çek kazanabilirsiniz. Bir kişi en fazla 2 adet 30 TL indirim çeki alabiliyor.

Kampanya Ayrıntıları

-Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek başvuruda bulunmaması halinde kampanyaya katılım haklarını kaybedecektir.

-Kampanya yukarıda belirtilen tarihte gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen kasa fişleri geçersiz sayılır.

– Gönderilen fişler en geç 48 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kazanmış olduğu hediye çeki bilgisi uygulama içerisinden iletilir.

– Kampanyada hediye edilecek KOTON hediye çeki kodu sayısı stoklarla sınırlıdır; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

-Belirtilen Hediye Çeki Kodu Outlet ve fabrika satış mağazaları hariç tüm Türkiye’deki Koton mağazalarında kasa görevlisine ” Qumpara’dan kazandığım hediye çekini kullanmak istiyorum” şeklinde belirtilerek kullanılabilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ