Happy internet sitesinde BKM kampanyası 150’ye 20 TL indirim

  • 24 Nisan 2017
Happy internet sitesinde BKM kampanyası 150’ye 20 TL indirim

Happy Center online alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde BKM sisteminin kullanarak 150 TL ve üzeri ödemelerinizi 20 TL indirimle yapabilirsiniz. Kampanya 24 Nisan – 24 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
* Kampanya, 24.04.2017 ile 24.05.2017 saat 23:59 arasında www.happy.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
* BKM Express kullanılarak tek seferde 150 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde anında 20 TL indirim verilecektir.
* Katılımcı, BKM Express ile ödeme adımına geçtiğinde sepet detayları alanında indirimi görüntüleyecek (BKM Express İndirimi şeklinde yazacaktır) ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
* Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında ödemesini gerçekleştiren ilk 2.000 katılımcı faydalanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşılması halinde kampanya otomatik olarak durdurulacaktır.
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr ve BKM Express üyesi olmak gerekmektedir.
* Kampanya tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
* BKM Express kampanyası Happy.com.tr’nin diğer kampanyaları ile birleştirilebilir.
* Kampanya Happy.com.tr’nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde de geçerlidir.
* Kampanya sadece Happy.com.tr’de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
* BKM ve Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
* Kampanya Happy.com.tr’nin mobil uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.