Happy market internet sitesinde 25 TL anında indirim kodu fırsatı

  • 29 Mart 2018
Happy market internet sitesinde 25 TL anında indirim kodu fırsatı

Happy internet sitesinde başlatılan yeni kampanyada sitede bulunan tüm ürünlerden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinizde anında 25 TL indirim fırsatı sunulacak. Mobil uygulamayı kullanırsanın 5 TL ekstra indirim kazanacaksınız.  Happy sitesinde kredi kartı puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Kampanya, 29.03.2018 saat 13:00 ile 30.03.2018 saat 23:59 arasında Happy.com.tr’nin masaüstü ve mobil sitesi ile iOS / Android uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir.
* Happy.com.tr’nin masaüstü ve mobil sitesi üzerinden tek seferde 150 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişinize anında 20 TL indirim verilecektir.
* Happy.com.tr’nin iOS / Android uygulamasından tek seferde 150 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişinize anında 25 TL indirim verilecektir.
* İndirimden faydalanabilmeniz için üye girişi yaptıktan sonra, sepette Kupon Kodu Kullan bölümüne masaüstü ve mobil sitesi için HAPPYWEB, iOS / Android uygulaması için HAPPYAPP yazarak, Kullan butonuna basınız. İndirim anında sepetinize yansıyacaktır.
* Her Happy.com.tr üyesi, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Happy.com.tr üyesinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
* Kampanya tarih aralığı dahil herhangi bir zamanda satın alınan alışverişin iptal edilmesi halinde, katılımcı sözkonusu indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
* Kampanyadan faydalanabilmek için Happy.com.tr üyesi olmak gerekmektedir.
* Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir.
* Kampanya sadece Happy.com.tr’de geçerli olup, Happy Center marketlerinde geçerli değildir.
* Happy.com.tr her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
* Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, Happy.com.tr, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
* Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.
* Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.