Hepsiburada paraf kampanyası %10 hediye puan 16-31 Ağustos

  • 15 Ağustos 2016
Hepsiburada paraf kampanyası %10 hediye puan 16-31 Ağustos

Paraf kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hepsiburada.com adresinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde %10 değerinde hediye paraf para puan kazanacak. Kampanyada maksimum 75 TL hediye edilecektir. Kampanya 16-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya dahil üye işyerinden altın, kontör alımı kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanabilecektir.
Müşterinin Paraf, Parafly, sanal hangi kartıyla işlem yaparsa yapsın kampanya süresinde yapılan en yüksek tutarlı ilk işlemi dahil edilecektir.
ParafPara transferi ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
Paraf,Parafly ve sanal kartlar yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Kazanılan ParafPara’lar kampanya kriterlerini sağlayan kartlara 06 Eylül 2016 tarihinde yüklenecek olup ParafPara’ların son kullanım tarihi 20 Eylül 2016 ‘ tir. Kullanılmayan ParafPara’lar ise 21 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fatih dedi ki:

    Paraf la hepsiburada.com dan alışveriş yapamiyorum, Halkbankasini aradığımda hepsiburada.com güvenli bir site olmadığı için alışveriş onayı verilmiyor diyor.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Fatih bey bir yanlışlık olmalı. Güvenilir site olmasa hepsiburada ile puan kampanyası düzenlenmez. Müşteri temsilcisi ağır saçmalamış.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.