Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada visa karta özel 50 TL indirim kampanyası 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019

  Hepsiburada visa karta özel 50 TL indirim kampanyası 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019

  Online alışveriş sitesi Hepsiburada.com visa kredi kartını ilk defa kaydedenlere özel 50 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında kartınızı sisteme kaydettiğinizde 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim kazanıyorsunuz. Kampanya 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

  Kampanya Ayrıntıları
  24 Mayıs – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) hepsiburada’da Visa kredi kartlarıyla yapılacak alışveriş sonrasında kart ilk kez kaydedildiğinde sonraki alışverişlerde kullanılmak üzere 50 TL indirim kazanılacaktır.
  Kampanya, 24 Mayıs- 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Visa kredi kartın ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir.
  Visa kredi kartı kaydedildikten 15 gün sonra indirime hak kazanılacaktır.
  50 TL indirim, 300 TL ve üzeri altın hariç diğer tüm alışverişlerde 15 gün süreyle geçerlidir.
  Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye çekini haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  Her bir üye hesabından yalnızca 1 kez kayıtlı kart ile kampanyadan yararlanılabilir.
  31 Temmuz 2019 tarihine kadar (bu tarih dahil), kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) indirim hak kazanma durumunu etkileyebilir.
  Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve VISA kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Wazten dedi ki:

   Sarıkızda geçerli oluyor mu test eden var mı?

  2. Ali dedi ki:

   Olmuyor
   Detsyda yaziyi hepsiburadada

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.