Kampanya ve İndirim Haberleri

Hepsiburada world kart kampanyası 16-31 Temmuz 2021

 • 17 Temmuz 2021
Hepsiburada world kart kampanyası 16-31 Temmuz 2021

World kredi kartı ve Hepsiburada işbirliğiyle düzenlenen kampanyada yapacağınız 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL world puan kazanacaksınız. Ödemenizi world pay ile yaparsanız ek 25 TL puan kazanacaksınız.

Kampanya 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında world mobilden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil’e özel 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Hepsiburada’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 500 -1000 TL arası alışverişte 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişte 75 TL, işlemin World Pay ile yapılması durumunda ek 25 TL, toplamda 100 TL’ye varan Worldpuan kazanılmaktadır.
Kampanya yalnızca bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez Worldpuan kazanabilir.
Bir müşteri World Pay kampanyası ile en fazla 25 TL, “Hepsiburada’da 75 TL’ye varan Worldpuan” kampanyası ile birleştirilmesi durumunda toplamda en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
Toplam 100 TL Worldpuan kazanmak için “Hepsiburada’da 75 TL’ye varan Worldpuan” ve “Hepsiburada’da World Pay ile 25 TL ek Worldpuan” kampanyalarının her ikisine de World Mobil’den katılım yapılması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da Worldpuan kazanılmaktadır.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 6 Ağustos 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 5 Eylül 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, Worldpuan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya Altın ve Hesaba Altın kategorisindeki altın alışverişleri dahil değildir.
Kampanyaya Hepsiexpress’ten yapılan alışverişler dahil değildir.
Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın almanız durumunda, satın aldığınız ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamazsınız.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
World Pay ile ödeme World Mobil’in 3.2.1 ve üzeri versiyonlarında, Yapı Kredi Mobil’in 3.8.0 ve üzeri versiyonlarında desteklenmektedir.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya stoklar ile sınırlıdır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Sarıkız geçerlimi deneyen oldumu

 2. Anonim dedi ki:

  sarı kız oluyor mu. deneyen var mı?

 3. Anonim dedi ki:

  Sarıkız deneyen oldumu gecerlimi

 4. Anonim dedi ki:

  Sarikiz olumlu kombo oldu 50+50+25

 5. Anonim dedi ki:

  Sarikiz olumlu ūçlū kombo oldu.
  bugun son 50 olan kampanya
  50+50+25

 6. Anonim dedi ki:

  Olumlu Uclu kombo
  50+50+25
  50 secili siteler bugun son

 7. emx dedi ki:

  hepsiburada efsaneler kulübü üyesi olan varsa aygaz aypay paketlerinde yuzde 15 indirim veriyor.. efsaneler klubune üye olup da bu kampanyadan yaralanmayı düşünmeyen varsa ben kullanabilir miyim.. yardımcı olabilecek biri var mı

 8. mahmut dedi ki:

  Merhaba emx ben efsane üyeyim o kampanya kulanamiyoruz sana veririm ne gerekli

 9. YAŞAR YILMAZ dedi ki:

  SAYGIDEĞER ARKADAŞLAR HEPSİBURADANIN YAPMIŞ OLDUĞU PAPEL KAMPANYASINDAN KAZANMIŞ OLDUĞUMUZ PAPELLERİ YÜKLEMEDİLER SEBEBİNİ SORUNCA PAPEL KAMPAYASININ 2 TEMMUZDA BİTTİĞİNİ SÖYLEDİLER .. BİZ ALIŞVERİŞİ 3 TEMMUZDA YAPTIK AMA EKRANDA ALMIŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNÜN ÜSTÜNDE %20 PAPEL KAMPAYASININ 3 TEMMUZ AKŞAMINA KADAR DURUYORDU .. HEPSİBURADA BİZDEN BUNUNLA İLGİLİ BELGE İSTİYOR .. SİZLERDEN RİCAM 3 TEMMUZ GÜNÜ — -FANTOM PRATIC İ PAPEL İLE ALAN VARSA BİZLERLE DİYALOĞA GEÇMENİZİ RİCA EDİYORUM ÇÜNKÜ HEPSİBURADA FİRMASI ŞEYTANIN BİLE AKLINA GELMİCEK BİR SEBEBLE BENİM KAZANDIĞIM PAPELLERİMİ YEMEK İSTİYOR .. BUGÜN BENİM BAŞIMA GELEN YARIN SİZLERİNDE BAŞINA GELEBİLİR BİRLİK OLALIM VE BEN BUNU NASIL İSPAT EDEBİLİRİM HANGİ YOLLARA BAŞVURABİLİRİM .. FİRMA ÜSTÜNE YATMAK İSTİYOR PAPELLERİMİN BELGE İSTİYOR BENDEN DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM . BUNDAN SONRA KATILMIŞ OLDUĞUNUZ KAMPANYALARDA FOTOĞRAF ÇEKİN ÇÜNKÜ FİRMA HİLE YAPIYOR TÜKEİCİ KURUMUNA BAŞVURSAM SONUÇ ALABİLİRMİYİM .. ÇÜNKÜ BU RESMEN İNSANLARI ALDATMAYA GİRİYOR SAYGILARIMLA .. YAŞAR YILMAZ 050617616XX

 10. emx dedi ki:

  syn mahmut, bana msj atabilir misiniz 53007303yediyedi

 11. mahmut dedi ki:

  Merhaba papel kampanya 16 gün sonra yükleniyor siz alisverisi yapincaya kadar kontrol edin çünkü o an listeden çıkarılabilir genelde saat sabah 8 ila 11 arası listede çıkış girişler oluyor ona dikkat edin alisveris sayfasinda mutlaka yazar ekran resmi alın 16 gün sonrasına hatırlatma ekleyin.. güzel kampanya 1000 tl kadar 200 tl veriyor atıyorum 2 tane 1000tllik ürün alacaksanız mutlaka parçalı yapın yani 1000 ayrı oluşturun ödeme yapın tamamlayın digerininayri 400tl gelir :))

BİR YORUM YAZ