Türk Telekom Hepsiburada 100’e 20 TL indirim kodu 1-15 Ağustos 2021

  • 01 Ağustos 2021
Türk Telekom Hepsiburada 100’e 20 TL indirim kodu 1-15 Ağustos 2021

Türk Telekom aboneleri Hepsiburada üzerinden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim yapan kodu ücretsiz alabilecek. Kampanyadan yararlanmak için Kod alımı Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden alabilirsiniz. Kampanya 1-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında kod alımı 01-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kod kullanımı 20 Ağustos’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki “Hediye çeki kullan” alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.
Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz,kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
Bu kampanya diğer kampanyalar birleştirilemez ve şifreler tek kullanımlıktır.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
20 TL anında indirim, 100 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerlidir.

Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x