Hizlial.com 2013 babalar günü indirimleri

  • 11 Haziran 2013
Hizlial.com 2013 babalar günü indirimleri

Online alışveriş sitesi Hizlial.com 2013 babalar gününe özel kampanyasında birçok kategoride satışa sunduğu ürünlerde %70’e varan indirim fırsatı sunuyor.

Gold Grup güvencesi ile hizmet veren Hizlial.com, babası için en güzel hediyeyi arayanlara, yüzde 70’e varan indirimlerin yer aldığı Babalar Günü kampanyası ile yardımcı oluyor. Dizüstü bilgisayardan fotoğraf makinesine, cep telefonundan kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok farklı kategoriyi kapsayan kampanyadaki indirim oranları, yüzde 25’ten başlayarak yüzde 70’e kadar çıkıyor.

Hizlial.com’un Babalar Günü kampanyasında babasına dizüstü bilgisayar hediye etmek isteyenler için yüzde 30’a varan indirimler sunulurken, indirim oranı erkek parfümlerinde yüzde 60’a, güneş gözlüğü ve saatte ise yüzde 70’e kadar çıkıyor.

27 kategoride 400 binden fazla farklı ürün sunan Hizlial.com’un Babalar Günü kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye ve tüm indirim oranlarına www.hizlial.com adresinden ulaşılabiliyor.

Parçalı Ödeme fark yaratıyor
Hizlial.com’un sektörde fark yaratan ödeme seçeneği “Parçalı Ödeme”, müşterilere çok cazip bir avantaj sağlıyor. Bu hizmet sayesinde ürünün tutarı ister birden fazla kredi kartıyla, istenilirse de bir kısmı kredi kartı, kalan tutar havale ile ya da kredi kartının puanlarıyla ödenebiliyor. Örneğin, 1.000 TL’lik bir bilgisayar satın alan kullanıcı, Parçalı Ödeme seçeneğini kullanarak 500 TL’yi kredi kartı ile kalan tutarı ise başka bir kart ya da havale ile ödeyebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ