Kampanya ve İndirim Haberleri

Kayseri Park 150 TL alışverişe döner veya burger king menü hediye

 • 03 Temmuz 2017
Kayseri Park 150 TL alışverişe döner veya burger king menü hediye

Kayseri Park alışveriş merkezinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Usta Dönerci, Popeyes ve Burger King’den menü kazanıyor. Kampanya bu hafta 3-14 Temmuz tarihleri arasında hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde tek fiş veya faturada 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Renk Kartlılara özeldir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bu kampanyadan Kayseri Park Renk Kart sahibi ziyaretçiler. yararlanabilir.
 • Kampanya 3 – 14 Temmuz 2017 tarihleri arasında, hafta içi yapılan al ışverişler için geçerlidir.
 • Renk Kart hamili üyeler, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVM) tarafından belirlenen kampanyanın katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Kart hamilinin, kampanyadan yararlanabilmesi için Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yer alan magazalardan kampanya tarihleri arasında hafta içi günlerde, gün içerisinde tek fiş veya faturada 150TL ve üzeri alışveriş yapmaları ve bu alışverişlerinin fiş-faturalannı danışma bankosuna götürmeleri gerekmek-tedir.*Katılım koşullarını yerine getiren ziyaretçiler, sistemin otomatik olarak belirleyecegi menülerden birini kazanacaktır. Hediyeler arasında; Usta Dönerci”den UD’ Et İskender Menü; Popeye,lan Popchicken Menü; Burger Kingı’den Klasik Gurme Tavuk Menü vardır. Kazanılan menü kuponu, sadece Kayseri Park AVM Usta Dönerci”, Popeye, ve Burger King”‘ restoranlarında kul lan ılabilecektir.
 • Burger Kittg®, Popeyes® ve Usta Dönerci”‘ kuponları 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçer-lidir. Paket serviste geçerli değildir. Bu alışveriş kuponları başka promosyonlar ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kupon lar satılamaz ve paraya çevrilemez. Portakal suyu, şalgam, soda, mil kshake, limonata, ice Aa ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. Klasik Gurme Tavuk Menü ve Popchicken Menü orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Kupon-ların kaybolmasından Burger King”‘ / Popeye,/ Usta DönercNTAB Gıda San. ve Tic. A.Ş./Kayseri Park AVM sorumlu tutulamaz. TAB Gıda’nın önceden haber ver-meden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2017 Burger King Corporation.Tüm haklan saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.TM & O 2017 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc.Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc.,Popeye,’ markası ve ambleminin tek hak sahibidir. TAB Gıda, Usta Döttttil® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Bir kişi, aynı gün içerisinde yalnız 1 adet hediye ka-zanabilir.
 • TürkTelekom,Turkcell, Vodafone vb. mağazalardan yapılan sabit yada mobil hattı telefon, ADSL ödemeleri, toplu ya da münferit kont, alı m ları; doğal-gaz, elektrik ve su ödemeleri ile hediye çeki kullanımlanna ait fiş yada faturalar kampanyaya dahil edilemeyecektir.
 • Kazanılan menüler, menü kuponlan üzerinde belirtilen şartlar dahilinde belirtilen tarihe kadar kullanılabilir, ilerleyen bir tarihe ertelenemez.
 • Yapılan alışverişlere ait fişlerin kampanya bankosuna, alışveriş tari-hinde işletilmesi esastır. Kampanya tarihleri arasında olsa dahi, geçmiş tarihli fişlere kazanım hakkı sağlanmaz.
 • Hediyeler stoklarla sınırlı olup Kayseri Park AVM, stoğun bitmesi halinde kampanyayı sonlandırma ya da hediye çeşidini değiştirme hakkına sahiptir.
 • Hediyelerin değiştirilmesi, iadesi veya nakit bedelinin talep edilmesi mümkün değildir.
 • Kampanyanın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye kazanamayacaktır.
 • Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir.
 • Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hediye türlerini, hediyelerin veriliş şekillerini, kazanma şartlarını belirleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Renk Kart hamili kazanım hakkını başka kişilere devredemez.
 • 18 yaşından küçükler ile Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi mağaza sahipleri, çalışanları, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi temizlik ve güvenlik firma çalışanları ve birinci dere-ceden akrabaları kampanyaya katılamazIar.
 • Kampanyaya ticari ve toplu alışveriş yapan ziyaretçiler katılamaz, şirket adına yapılan alışverişlerin fiş-faturaları tutarı her ne olursa olsun hediye kazanım hakkı sağlamaz.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x