Kampanya ve İndirim Haberleri

Kentpark Avm 14 Şubat 2017 sevgililer günü kampanyası

  • 28 Ocak 2017
Kentpark Avm 14 Şubat 2017 sevgililer günü kampanyası

Kentpark alışveriş merkezi 14 Şubat 2017 sevgililer gününe özel kampanyasında Aşk başkadır yarışması ile 3 çifti Paris’e gönderiyor. Kentpark avm girişindeki eyfel kulesinde en yaratıcı fotoğrafı çekerek yarışmaya katılabilirsiniz.

28 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında Kentpark’ta kurulan devasa Eyfel Kulesi ile en yaratıcı fotoyu çek, #kentparktaaskbaskadir hashtagi ile Instagram hesabında paylaş, en çok oy alanlardan birisi sen ol, Paris’te çift kişilik tatil kazanma şansı yakala!

28 Ocak- 14 Şubat tarihleri arasında www.kentparktaaskbaskadir.com üzerinden yapılan oylamada en fazla oyu alan ilk 10 yarışmacı arasından juri oylaması ile kazanan çiftler belirlenecektir. Gizli Instagram profilleri yarışmaya katılamaz.

Yarışma Detayı:
Bu yarışma MPİ Genel Müdürlüğü 25.01.2017 tarihli 40453693-255.05.02/160-756 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
1. Yarışma 28 Ocak 2017 (saat:10.00) tarihinde başlayıp, 14 Şubat 2017 (saat: 22.00) tarihinde sona erecektir.
2. Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Kentpark Alışveriş Merkezi içerisinde yarışmaya katılmak isteyen çiftlerin zemin katta kurulacak olan Sevgililer gününe özel Eyfel Kulesi dekorunun önünde fotoğraflarını çekip, instagram üzerinden #kentparktaaskbaskadir hashtagini kullanarak paylaşması gerekmektedir. Katılımcılar, ınstagram fotoğraf yükleme adımından sonra www.kentparktaaskbaskadir.com/ınstagram.username (ücretsiz) üzerinden otomatik olarak kullanıcı profili oluşturacaktır. Juri oylaması belirtilen web sitesi üzerinden yüklenen fotoğraflar üzerinden gerçekleşecektir. Yükledikleri fotoğraflardan jüri üyelerinin belirlediği 3 katılımcıya çift kişilik Paris Seyahati hediye edilecektir.
Jüri üyeleri;
Alaattin Emre Eybeyoğlu, Flatart Kurucu Ortak
Özgür Başaran, Kentpark Alışveriş Merkezi Genel Müdürü
Fethi Mağara, Fotoğraf Sanatçısı
3. İlk 10 yarışmacı oylama sonucu seçilecek olup, jüri ilk 10 üzerinden kazanan 3 çifti belirleyecektir.
4. Yarışma sonuçları 17 Şubat 2017 saat 17.00’dan sonra www.kentpark.com.tr adresinden ilan edilecektir.
5. Yarışmaya Kentpark çalışanları, mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
6. Yarışmaya ancak gerçek kişiler katılabilir Tüzel kişiler, markalar değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.
7. Aldatıcı olarak kullanılan sosyal medya isimleri, mail adresleri, telefon numaraları eşleştirilme yapılmadığı zaman otomatik olarak silinecektir.
8. @kentparkavm instagram hesabını takip etmek zorunludur. Gizli profiller yarışmaya katılmaz.
9. Kazanılan seyahat bir başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.
10. Kazanan ilk 3 kişiye çift kişilik 3 gece 4 gün Paris seyahati hediye edilecektir.
11. Kazanan yarışmacının pasaport, vize ve seyahat sigortasi, yurtdisi cikis fon masrafları tura dahil degildir.
12. Tur kalkışı Ankara, İstanbul ve İzmir’den başlayabilir. Başlangıç yerinden Paris’e, Paris’ten başlangıç yerine kadar uçak biletini kapsayan tur verilecektir. Farklı şehirlerden gelecek kazananların ara bağlantı yol ücretlerini üstlenmeyecektir.
13. Kazanan yarışmacılar yanlarinda 3. bir kisiyi götürmek istemeleri durumunda ayrica tur satin almak durumundadırlar, hediye verilmiş olan odaya 3. Kisi eklemesi yapilamaz.
14. Kazanan yarışmacıların yurtdisindaki otellerde konaklamasi oda kahvalti olup, bunun disindaki öğünler ve ekstra harcamalar kazanana aittir.
15. Tur tarihleri 2017 yılı içerisinde olmak koşulu ile belirlenecek olup, bu tarihler özel gün ve bayramları kapsamayacaktır.
16. Kazanan yarışmacılar verilen seyahat tarihleri alternatifleri dışında tercih yapamaz.
17. Panoramik sehir turlari disindaki tum extra turlar kazanana aittir.
18. Seyahat hediyesi kazanan yarışmacı ile karşılıklı mutabık kalınarak 31.12.2017 tarihinde kadar kullanılabilecektir.
19. Kazanan yarışmacıların açıklanmasının ardından 22 Şubat-07 Nisan 2017 (45 gün)tarihleri arasında Tur başvurularını yapıp tarihlerinin belirlemeyen katılımcılar hiçbir hak talep edemez.
20. Kentpark AVM, yabancı uyruklu profillerden gelen üyelikleri ve geçerli bir sosyal medya profili olmayan ve çeşitli forumlar aracılığıyla bedel karşılığı üye yapılan hesap sahiplerinin yarışmacıyı oylamasını tespit etmesi durumunda hiçbir uyarı yapmaksızın yarışmadan diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
21. Kentpark AVM yönetim personeli, Kentpark AVM bünyesinde yer alan mağaza sahipleri ve personelleri, Kentpark AVM’ye fikri veya teknik destek sağlayan, yarışma ile ilgili bağlantılı kuruluşların personelleri yarışmaya katılamazlar. Kentpark AVM, burada belirtilen personellerin katılımlarını tespit etmesi durumunda kazandığı ödülü iptal etme hakkını gizli tutar.
22. Yarışma katılımcılarına ait e-mail ve telefon numaranızı Kentpark AVM çeşitli promosyon ve etkinlik tanıtımları için kullanma hakkını saklı tutar.
23. Yarışmacıların kurallara uyup uymadığının değerlendirilmesi Kentpark AVM yönetimi tarafından yapılacaktır.
24. Kentpark AVM, yarışma kural ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x