Kipa 2011 kurbanlık satışları başladı

  • 24 Ekim 2011
Kipa 2011 kurbanlık satışları başladı

2011 Kurban satışları başladı.2011 Kurbanlık fiyatları belli olmaya başladı.Marketlerde kurbanlık satışlarına başlıyor.Son olarak Kipa 2011 kurbanlık satışlarına başladı. Kipa 22 Ekim itibari ile paketli kurban satışlarına başlamıştır. Kipa`dan alacağınızPaketli Kurbanlarınızı 22 Ekim – 5 Kasım 2011 tarihleri arasında dilerseniz Türk Kızılayı`na bağışlayabilirsiniz. Bağışlarınızı 22 Ekim – 5 Kasım 2011 tarihleri arasında tüm Kipa marketlerdeki müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bağışlarınız 07 – 09 Kasım Tarihleri arasında toplu olarak TürkKızılayı`na ulaştırılarak, etlerin ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanacaktır. Bağışlarınız ile ilgili, bilgilendirme belirteceğinizadres, telefon ya da e-mail adresine Türk Kızılayı tarafından ulaşacaktır.

Kipa bu sene sizlere 2 çeşit paketli Kurban Hizmeti Sunmaktadır; Kıvırcık Kuzu ve Hisseli Dana. Arzu ettiğiniz herhangi bir kurbanlık çeşidini Kipa Mağazalarından satın alıp isterseniz Kızılay`a bağışlayabilir, isterseniz Paketli olarak teslim alabilirsiniz.

Ayrıca Advantage, Maximum, Cardfinans, Bonus, Axess, World Card sahiblerine %0 faiz 2 aydan 12 aya, diledikleri kadar taksit avantajı sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim çınar dedi ki:

    paketli kurban konusunda ayrıntılı bilgi istiyorum (fiyatlar,paket ayrıntısı,vs)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.